Амазоніт – це камінь краси і рівноваги, блакитного або яскраво-зеленого кольору. Достеменне походження мінералу невідомо досі. За однією версією, вперше шматочки амазоніту були завезені в Європу з басейну Амазонки, але зараз там зустріти цей камінь неможливо. А за іншою версією, яка є більш популярною, історія каменю пов’язана з амазонками, прекрасними жінками-завойовницями, які носили реміні з цим чудовим камінням. Підтверджує цю версію той факт, що на курганах скіфів були знайдені різні вироби з каменю амазоніт, і як свідчать легенди, саме тут і були поселення амазонок.

Амазоніт

Камінь відомий своїми магічними і цілющими діями. Його приємні відтінки сприятливо впливають на нервову систему і знімають нервову напругу. Заспокійливі властивості каменю впливають на психіку людини просто чудодійно. Вважається, що мінерал здатний зміцнити серцево-судинну систему, а так само допомагає при артриті, остеохондрозі і ревматизмі. Амазоніт використовували і для лікування людей, які страждають на епілепсію і мають захворювання печінки. Деякі вчені свого часу відзначали, що камінь дозволяє уникнути сонячного удару і головного болю. У літотерапії досить популярний масаж з використанням амазонітних кульок. Жінки віддають перевагу амазоніту з тієї причини, що він благотворно впливає на шкіру, повертаючи їй здоровий і молодий вигляд.

Прикраса з амазоніту

Амазоніт вважається джерелом здоров’я – тілесного і психічного. Камінь піднімає настрій, більш того, він позбавляє від нервових зривів і невпевненості. Мінерал дарує енергетичний заряд, сприяє піднесенню духу і душевної рівноваги. Люди, які носять вироби або прикраси з цього каменю, досить легко справляються зі своїми емоціями, набагато рідше скоюють необачні та невиважені вчинки. Амазоніт сприяє зміцненню дружніх і сімейних зв’язків, покращує своїм власникам матеріальний добробут.

Амазоніт, прикрасаАмазоніт з давніх часів вважався символом незалежності і сміливості. В якості талісмана камінь був найбільш популярний у жінок. Вони носили прикраси з амазонітом для збереження сімейного щастя. До всього іншого, камінь робить жінок більш відповідальними і мудрими, можливо це відбувається через його особливої зв’язку з прекрасними амазонками. Як амулет амазоніт підходить художнім натурам, яким він допомагає виражати романтичні здібності. Камінь допомагає в пошуку зв’язків і знайомств.

Камінь амазоніт здатний дарувати свої магічні властивості всім людям, незалежно від того, під яким знаком Зодіаку вони народилися. Його енергії вистачає з лишком на всіх і кожного.

Хоча найкраще амазонит зможе розкритися, якщо його власником буде людина, народжена під знаком Козерога. Ваги в амазоніті знайдуть оберіг від маси неприємностей, а Водолії зможуть без праці визначитися зі своїми бажаннями і розібратися з думками. Всім іншим амазоніт принесе не тільки велику кількість нових ідей, планів, задумів, а й допоможе їх реалізувати.

Залишити коментар

*

Вгору