Брат Крістін Кавалларі знайдений мертвимКрістін Кавалларі вбита горем. У четвер було знайдено тіло її брата, який пропав 25 листопада.

Нагадаємо, що 23 листопада Майкл вийшов з в'язниці під заставу, куди потрапив за погрози розправи за допомогою дробовика. Після заяви про зникнення молодої людини, були оголошені пошуки. У день зникнення брата актриси, знайшли автомобіль, який був власністю Кавалларі. І ось майже через два тижні пошуків тіло Майкла було виявлено на обриві. Зі слів шерифа, який вів справу про зникнення молодої людини, місце трагедії дуже небезпечне і швидше всього брат актриси зірвався зі скелі.

Сама Крістін Кавалларі не може прийняти думку про загибель брата. Днями вона виклала дитяче фото з таким коментарем: «Моє серце розірвало на мільйон частин. Майкі, ти був моєю опорою. Тільки ти завжди міг змусити мене посміхатися незалежно від ситуації. Ти мав таку добру душу. Я розгублена і не можу підібрати слів, але я впевнена точно, що тепер ти, нарешті, знайшов спокій. Я люблю тебе. RIP».

Брат Крістін Кавалларі

Після таких трагічних новин, Крістін висловила подяку своїм прихильникам за величезну підтримку, адже для неї вони стали ударом. Актриса попросила поки не турбувати її і дати можливість її родині пережити цю важку подію. Вона також сказала, що сподівається на розуміння її теперішнього стану.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору