Чарлі Карвер зізнався у нетрадиційній орієнтації Чарлі Карвер вирішив публічно зізнатися, що він є геєм. Така відверта заява стала повною несподіванкою для шанувальників його творчості. Актор вирішив написати скандальний пост на своїй сторінці в Instagram. Чарлі говорить, що ще з раннього дитинства помітив, що не зовсім схожий на інших хлопчиків. Але коли справа торкнулася кар'єри, йому довелося добряче попрацювати, щоб не розкрити свою орієнтацію і не зруйнувати всі подальші плани. Карвер пише, що удавання коштувало йому великих страждань, і зізнається, що немає нічого складніше, ніж придушувати своє єство.

Також Карвер розповів, що з дитинства мав багато привілеїв, і в його родині всі прийняли таку новину спокійно. Чарлі відчував себе в безпеці. Тому акторові було не так важко зважитися надати розголосу свою орієнтацію. Молодий чоловік закликав інших бути вкрай уважними до свого оточення. Адже не секрет, що до гомосексуалістів багато налаштовані досить агресивно.

«Якщо Ви не впевнені в тому, що сім'я вас підтримає і не відчуваєте себе досить впевнено, варто почекати з такими зізнаннями, так як можна отримати дуже негативні наслідки», - написав Чарлі.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору