Догляд за орхідеямиОрхідея – загадкова, прекрасна і чарівна рослина! Якщо ви вирішили завести дома орхідею, будьте впевнені, що ви потрапите під її чари на все життя. Найчастіше, з появою хоч однієї цієї квітки, люди стають справжніми орхідеїстами, які прагнуть до розведення нового сорту і більш химерних і екзотичних видів, навіть незважаючи на деякі невдачі. А щоб процес вирощування був необтяжливим і успішним, орхідеям необхідний правильний догляд.

Головною умовою догляду можна назвати вивчення всіх відомостей про різні види цих квітів і особливості кожного з них. Більш пристосовані до домашнього вирощування – фаленопсиси, каттлеї, дендробіуми, камбрії і онцидиуми, а також цимбідіуми. І вирощувати їх набагато легше, ніж будь-які інші рослини, яким необхідні великі горщики і маса догляду. По догляду за орхідеями існують і загальні правила, з якими ми ознайомимо вас в цій статті.

  • Всім орхідеям необхідний достатній рівень Догляд - орхідеї освітлення. У темряві ця рослина нормально розвиватися не буде. І хоча є більш світлолюбні види, а є і менш, об’єднує їх одне – освітленість повинна бути достатньою.
  • Ще одне правило для всіх видів рослин – це, звичайно, своєчасний догляд. Незважаючи на те, до якого виду відноситься ваша улюблениця, вона повинна отримувати догляд вчасно. Добрива та полив, обрізування і пересаджування рослині необхідно надавати в свій час.
  • Орхідеї погано переносять перепади температури, тому ще одне правило – постійний температурний режим. Намагайтеся, щоб у тому місці, де живуть ваші орхідеї різниця температур була мінімальна.
  • Але, звичайно, для більш гарантованого успіху у вирощуванні цих квітів, краще всього застосовувати саме індивідуальний підхід до кожного виду. Тоді можна врахувати всі тонкощі догляду за листям і корінням, режиму поливу, обприскування та добрива. Виберіть собі сорт, який подобається найбільше, вивчіть про нього всю інформацію, всі правила догляду. Спробуйте розвести саме цей сорт, звикнути до його особливостей, щоб ваш догляд за ним став необтяжливим, а звичною справою.

Орхідеї - догляд

Орхідея обов’язково нагородить вас першими квітами, якими ви насолодитеся від душі. А потім, коли вона відпочине і знову зацвіте, можна задуматися і про те, як урізноманітнити свій квітник і вивчити вже інший сорт. З кожним новим придбанням, ви побачите, з якою легкістю вдається вам доглядати за своїми красунями.

Залишити коментар

*

Вгору