Джина Родрігес буде пропагувати латиноамериканських акторівДжина Родрігес вважає, що американському кіно не вистачає латиноамериканських акторів. І в цілях розширення акторського складу своїх співвітчизників, почала активну діяльність в мережі. Щотижня, Родрігес має намір представляти одного латиноамериканського актора. Для першого свого посту, вона вибрала Оскара Айзека з Гватемали.

«В Америці проживає 55 мільйонів латиноамериканців. Ми всі з різних верств суспільства. Але я впевнена, що всім хотілося б більше бачити на екранах акторів своєї національності. Я маю можливість представити вам відмінних людей, які ніяк не можуть пробитися в кіно, хоча і заслуговують на це»,- сказала Джина.

Родрігес стверджує, що жоден виходець з Латинської Америки не має «зеленого світла» в кіно. Це означає, що компанії просто не хочуть вкладати гроші в латиноамериканських акторів в якості ведучого кіно. Вони бояться, що такі фільми, не те що зможуть принести прибуток, але і навіть окупитися.

Саме через таку несправедливу, на думку актриси, ситуацію, Джина Родрігес почала активну пропаганду своїх співвітчизників і чекає підтримки.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору