Ерік Колер зізнався в наркозалежності

Продюсер Ерік Колер, який пропав без вісті 24 листопада і був знайдений живим у Мексиці, через тиждень вирішив висловитися вперше після зникнення.

«Мене звуть Ерік Колер, і я - наркоман. Через стан виснаження, стрес та високі очікування, покладені на мене, я побачив вихід в наркотиках. Але так як моя залежність загострилася, я морально зламався. Це емоційний і фізичний розлад змусив мене втекти від людей, про яких я дбав і, найголовніше, які дбали про мене», - сказав Ерік

Колер зараз повернувся до роботи, але підшукує реабілітаційний заклад для себе. Те, що він почав відкрито говорити про свою залежність лікарі називають величезним кроком до одужання.

Ерік також був приємно здивований, скільки людей запропонували йому допомогу. Колер зізнається, що такі серйозні проблеми вирішити самотужки практично неможливо, так як залежність сильніше здорового глузду. Але також продюсер заявив, що без підтримки не байдужих людей він не зміг би усвідомити свої помилки.

Нагадаємо, що Ерік Колер був продюсером таких кінострічок, як "Привид", "Люди Ікс: Дні минулого майбутнього», «Сан Андреас» і «Готель Гранд Будапешт».

 

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору