Жіночий журнал JIJOUR

2016 рік за східним календарем буде роком Вогняної Мавпи. У свої права він вступить восьмого лютого. Мавпа - це ексцентрична і артистична натура, яка крім цього володіє ще й прекрасною інтуїцією. Господиня наступного року запросто може викинути такий сюрпіріз, який ще довго доведеться розсьорбувати. Тому, дуже серйозні плани на 2016 рік будувати немає сенсу, як і чекати якихось глобальних змін, бо Мавпа все-одно зробить усе по-своєму.

Гороскоп на 2016 рік

Що ж обіцяє гороскоп на 2016 рік всім знакам Зодіаку?

Овни в бурхливий і насичений різними подіями 2015 намагались весь час достукатися до когось, виправити щось, переконати всіх у своїй правоті, при цьому живучи за принципом - Не варто прогинатися під мінливий світ, одного разу він прогнеться під нас! Вогняна Мавпа повністю змінить світогляд Овнів та прошепоче їм: *Почни з себе*. Саме це і стане для них секретом успіху в 2016 році.

Тельці втомилися від просто нескінченної низки проблем і турбот, які їм доводилося вирішувати в році, що минає, за себе і за *того хлопця*. Вогняна Мавпа принесе їм такі довгоочікувані і позитивні перемени. Однак, турбот менше не стане, просто вони будуть такого розряду, що припадуть до душі діяльним, працьовитим і домашнім Тельцям. Тому можна порадити їм впрягатися в роботу з *радісним муканням*!

Близнюки звикли коливатися і все зважувати, намагаючись знайти тоненький баланс між тим і цим. Досить часто саме ця скрупульозність і приносить їм успіх. Однак, гороскоп наступаючого року рекомендує Близнюкам змінити життєву тактику. Слід почати діяти більш чіткіше, впевненіше і цілеспрямовано - тільки це допоможе домогтися стратегічного успіху.

Часом дійсно вигідніше трохи позадкувати, ніж іти напролом. У 2016 році краще відмовитися від звички рака. Мавпа радить визначитися і стояти твердо на своїй позиції. Вона обіцяє, що тільки стійкість, а також уміння наполягти на своєму подарують Ракам успіх у боротьбі за кар'єру, прибуток і любов.

Леви - це великі фахівці справляти враження. Однак, Вогняна Мавпа цього року ставить перед Левами іншу задачу - Бути, а не здаватися, що є! Їм просто необхідно спробувати стати відвертіше, чесніше і щиріше з людьми, які їх оточують. Леви повинні зняти з себе звичну маску, тоді стане зрозуміло, що їхнє справжнє обличчя оточуючих захоплює набагато більше, ніж придуманий ними імідж.

Два попередні роки в життя Дів принесли серйозні зміни, а часом навіть випробування. 2016 рік Мавпи завершує цей період. Діви схожі на ракету, яка довго летіла і нарешті досягла зірок, але поняття не має, що треба робити з отриманою свободою. Мавпа каже Дівам, що перед ними самий унікальний період, коли вони зможуть абсолютно все.

Наступаючий рік для Скорпіонів обіцяє стати в багатьох сферах переломним. Причина проста - вони підсвідомо трохи втомилися від проблем року, який минає. Знак Скорпіона заслужено вважають чи не найбільш магічним. Мрія всіх людей, що народилися під цим знаком, змінити все, наблизиться до здійснення цього року.

Стрільців, цих природжених авантюристів і оптимістів, просто переповнених енергією життя, не зміг вибити з колії навіть рік Кози. Тому пропозиція Вогняної Мавпи напружитися ще трохи, вони повинні сприйняти з ентузіазмом. У 2016 році у Стрільців є всі шанси виграти головний приз!

Козероги - це багатогранні особистості, які вміють і веселитися на повну силу, якщо до цього розташовує ситуація, і можуть бути зібраними, коли необхідно вирішити важке завдання. Саме друге і принесе 2 016 рік - Мавпа обіцяє підкинути цілий ряд завдань. І зробить вона це тільки заради досвіду, який Козерогів зробить сильнішими, сміливішими та щасливішими.

Водоліям, які й так креативні і талановиті, рік Вогняної Мавпи переведе всі їхні фірмові якості з так званий стан *повний вперед!*. У Водоліїв деколи їх творчий свербіж буде приводити до того, що вони почнуть хапатися за голову і запитувати - *Що я накоїв?*. Однак, навіть у таких ситуаціях не варто наступати на горло своїй креативної пісні, адже вона - це ключик до успіху!

Риб, які від стресів і подиву хапали в минаючому році ротом повітря, наступного року очікує довгоочікуваний прилив всього - енергії, сил, можливостей і бажань. У них є шанс махнути хвостом і отримати нарешті те, про що мріяли тривалий час. Або ж вильнути хвостиком, щоб круто змінити життя. Не варто впускати такий шанс.

Мітки:
Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору