Гороскоп на 2017 рік приготував всім чимало сюрпризів, особливо в любовній сфері. Нові почуття і захоплення можуть наздогнати вас раптово, так би мовити, на рівному місці. І, при цьому, вони можуть досягати просто неймовірної сили, так що обережніше, інакше можна втратити голову.

Гороскоп на 2017 рік

Цей рік в першу чергу хороший для творчості і любові. Він буде досить емоційним. Його головним сюрпризом є те, що зірки постійно провокуватимуть людей ховати справжні настрої і почуття. Тому, під час спілкування з оточуючими не слід дуже сильно довіряти першому враженню. Люди навколо зовні можуть здаватися спокійними і врівноваженими, але їх емоційні пориви і спалахи стануть великою несподіванкою.

У 2017 році не варто надмірно покладатися на будь-які спільні плани або чиїсь обіцянки. Так як, якими б не були плани, а оманливі зірки в цьому році можуть перевернути всі ваші плани шкереберть. І справа тут не в підступності нашої долі, а в тому, що раптові спалахи почуттів можуть змусити як вас, так і ваших партнерів змінити несподівано свою точку зору. А противитися таким поривам буде дуже непросто. Тому, щоб не витрачати потім свої нерви на те, щоб знайти винних, буде краще заздалегідь підготуватися до такого повороту подій, і розраховувати в справах слід в першу чергу тільки на себе.

Гороскоп 2017Гороскоп на 2017 рік Вогненного Півня обіцяє, що він буде насичений гучними подіями і несподіваними поворотами. А щоб рік був вдалим особисто для вас, розраховуйте на власні сили і можливості. Не дозволяйте своїм емоціям брати верх над голосом розуму. Емоції нагадують чимось вітер, і тут дуже важливо не перетворитися в безвольну смітинку на цьому вітрі. Вчіться спокійно і впевнено керувати своїми вітрилами. У 2017 році дане правило буде як ніколи актуально.

Мітки:
Залишити коментар

*

Вгору