Опубліковано

Ім'я походить від назви давньогрецького міста Ларісса, інше тлумачення - від латинського слова "лярус", що означає "чайка".

У дитинстві Лариса - замкнута дитина, непомітна на тлі активних, прагнучих виділитися ровесниць. Щоб розвинути в дівчинці віру у власні сили, здатність бути відповідальною за свої вчинки, треба купити Ларисі собаку, доглядаючи за якою, вона зможе подолати свою невпевненість.

Доросла Лариса часто повністю присвячує себе роботі і улюбленій справі. Вона, як правило, досить обдарована натура, може домогтися більших успіхів в лінгвістиці, філології, програмуванні.

Беззавітно любить дітей і може бути прекрасним вихователем в дитячому саду. Діти відразу відчувають її м'якість і доброту.

Лариса

Лариса все приймає близько до серця, дуже ранима. Маючи слабкий характер, вона може стати коханкою одруженого чоловіка, а потім не зможе знайти в собі сили розірвати цей зв'язок.

Вийшовши заміж, не намагається займатися перевихованням свого чоловіка, приймає його таким, яким він є зі своїми недоліками.

В інтимних стосунках Лариса - ніжна, тонка, чутлива жінка. Терпимо ставиться до не завжди справедливого до неї відношенню. Єдиною подією, здатною змусити Ларису піти на розрив у шлюбі, є невірність чоловіка.

Вірна в подружніх стосунках, вона ставиться до зрад з відразою, тому здатна на швидке розлучення, хоча майбутня самотність доставить їй багато неприємностей.

Слабке місце - нирки, в іншому здоров'я не залишає бажати кращого.

Знамениті Лариси

  • Лариса Долина - радянська і російська естрадна співачка, джазова співачка, актриса, заслужена артистка Росії, народна артистка Росії
  • Лариса Гузєєва - радянська і російська актриса театру і кіно, телеведуча
  • Лариса Удовиченко - радянська і російська актриса театру і кіно, заслужена артистка РРФСР і народна артистка Росії
  • Лариса Лазутіна - видатна радянська і російська лижниця, багаторазовий олімпійський чемпіон і чемпіон світу
  • Лариса Латиніна - легендарна радянська гімнастка, заслужений майстер спорту СРСР, заслужений тренер СРСР
  • Лариса Чернікова - російська співачка
  • Лариса Вербицька - радянський і російський диктор і телеведуча

Іменини Лариси, День Ангела - 8 квітня

Підходять для шлюбу з Ларисою:Не підходять для шлюбу з Ларисою:
АркадійГригорій
АфанасійІван
ГеоргійЕдуард
Максим
Юрій
Повернутись на «Жіночі імена на літеру Л»
Вгору