Опубліковано

З дитинства привчається уважно стежити за своїм здоров'ям. Вимоглива у виборі їжі. Невелику подряпину обов'язково змаже йодом і зробить пов'язку. Навіть при невеликій температурі обов'язково буде дотримуватися постільного режиму. Її самолюбство не дозволяє, щоб її вважали менш гідною тих, з ким вона вчиться.

У вибраній спеціальності Леона домагається значних успіхів. У будь-якому колективі у неї складаються хороші стосунки і з колегами і з керівництвом.

Леона здатна швидко пристосовуватися до обстановки, вміє залагоджувати конфлікти, має гнучкість. У потрібний момент здатна проявити твердість і принциповість.

Леона

Леона - велика любителька поїздок на природу. Їй подобаються нічні чаювання біля багаття, але вона не забуде прийняти всі заходи, щоб не схопити нежить і не застудити поперек.

Взагалі Леона дуже недовірлива, і добра частина її захворювань - плід уяви. Серйозну увагу слід звернути тільки на судини, через них можуть бути часті головні болі і запаморочення.

Леона майстерно володіє кулінарним мистецтвом, їй не важко буде скорити будь-якого чоловіка, так як шлях до його серця лежить через шлунок. Леона любить добре сервірований стіл і вишукані страви.

Чоловікові Леони треба пам'ятати про те, що вона болісно сприймає критичні зауваження на свою адресу, і тому не варто прилюдно дорікати їй. Леона ревнива.

Знамениті Леони

  • Леона Вудс - американський фізик, яка брала участь у створенні першого ядерного реактора і першої атомної бомби
  • Леона Льюїс - британська співачка, переможниця третього сезону телевізійного шоу The X Фактор

Іменини Леони, День Ангела - 15 квітня

Підходять для шлюбу з Леоною:Не підходять для шлюбу з Леоною:
БогданХаритон
АркадийВарлам
Повернутись на «Жіночі імена на літеру Л»
Вгору