Опубліковано

У грецькій міфології - Богиня весни.

Маленька Майя - улюблениця батьків, мама вважає свою дочку найкращою серед всіх дітей. Швидко починає розуміти, що для того, щоб домогтися бажаного, треба бути слухняною і зразково поводитися. Після досягнення бажаного може стати байдужою і неуважною.

Завзятість і наполегливість не в характері Майї. Якщо відносини з вчителями не складаються, то вона втрачає інтерес до навчання, але якщо вчителі будуть хвалити її хоча б зрідка, то натхнена Майя в навчанні буде однією з кращих.

У більш старшому віці стає помітним прагнення бути першою, з'являється категоричність у висловлюваннях. Вона може зробити непогану кар'єру і стати керівником великого колективу, де панує дисципліна і де серед підлеглих не прийнято обговорювати свою начальницю.

Майя

Майя швидко знаходить собі чоловіка. Вона рухлива, товариська, легко захоплюється. Любить красиві речі, тому чоловікові доведеться змиритися з тим, що дружина часто буде наполягати на покупці дорогого одягу, меблів, і через це доведеться постійно влазити в борги.

Майя ревнива, здатна влаштувати чоловікові сцени навіть у присутності чужих людей. Непоступлива в тому, що стосується її особистих інтересів. Не погодиться грати роль покірливої невістки у відносинах зі свекрухою, що може викликати серйозний конфлікт у родині.

Майї слід звернути увагу на жовчний міхур, а для цього цілком достатньо правильно харчуватися.

Знамениті Майі

  • Майя Плісецька - легендарна російська балерина
  • Майя Булгакова - російська кіноактриса
  • Майя Рудольф - американська актриса, комедіантка і співачка
  • Майя Менглет - актриса
  • Майя Кристалинська - знаменита радянська естрадна співачка

Іменини Майі, День Ангела - 5 грудня

Підходять для шлюбу з Маєю:Не підходять для шлюбу з Маєю:
ВадимВладислав
ВікторЄгор
ДенисМикита
ПавлоФедір
СтепанЕдуард
ЮлійГнат
ЛукаАндронік
Повернутись на «Жіночі імена на літеру М»
Вгору