Опубліковано

Ім'я має древньоарамійське коріння і означає «наставниця», «володарка».

Маленька Марта - дуже вперта дівчинка. Вона вміє настояти на своєму. Ніколи не вміє приховувати своїх емоцій - якщо Марта любить, то з усією пристрастю, якщо ненавидить, то гнівно і жарко. Вона буквально притягує до себе людей своєю безпосередністю і природністю.

Марта завжди впевнена в собі, своїх словах і вчинках, вона ніколи не панікує і вирішує всі проблеми самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги і підтримки. Тим чином Марта здається кілька егоїстичною через загострене почуття власної гідності.

Злопам'ятна і за нанесену образу може помститися. Хоча, якщо перед нею вибачитися, Марта ніколи не стане тримати на кривдника зла.

Марта

Марта - кокетка, любить бути в центрі уваги великого колективу. Чоловіки завжди дивляться на Марту не тільки з великою повагою, але і з захопленням і обожнюванням.

Марта дуже хороша дружина, у неї вдома завжди чисто і затишно, а її діти щасливі і не знають ні в чому відмови. Любить займатися рукоділлям.

Так як Марта має високий інтелект, часто її професія так чи інакше пов'язана з наукою. З жінок, які носять це ім'я, виходять чудові історики і логіки. Хоча щоб догодити чоловікові Марта може з легкістю змінити престижну і цікаву їй спеціальність на роботу, наприклад, продавця.

Знамениті Марти

  • Марта Вієйра да Сілва - відома бразильська футболістка, нападаюча, вважається однією з кращих футболісток у світі
  • Марта Домаховська - польська тенісистка
  • Марта Грехем - американська танцівниця, творець американського танцю модерн, що з'явився як розвиток вільного танцю
  • Марта Кауффман Аркетт - американський продюсер і сценарист. Найбільш відома як творець серіалу «Друзі»
  • Марта Хайер - американська актриса, номінантка на премію «Оскар»

Іменини Марти, День Ангела - 8,19 лютого; 16 березня; 25,26 квітня; 3 травня; 17,22 червня; 17,19 липня; 3,14 вересня; 21 листопада

Іменини Марти, День Ангела - 30 липня, 15 грудня

Підходять для шлюбу з Мартою:Не підходять для шлюбу з Мартою:
ІлляМикита
МихайлоМиколай
ПавлоСемен
ПетроСтаніслав
РоманЮрій
СвятославЯків
ЯрославАдам
ІраклійЮлій
Антип
Філімон
Агафон
Овсій
Повернутись на «Жіночі імена на літеру М»
Вгору