Жіночий журнал JIJOUR

Опубліковано

Володарка цього рідкісного імені за своїм психічним типом - холерик. Вона неспокійна, але разом з тим і врівноважена. Вона володіє залізною волею, розвиненим шостим почуттям, але в спірні життєві моменти покладається на свій розум і логіку. Меланія дружить, поки хто-небудь не намагається торкнутися її інтересів. Дуже працьовита. Це визнають навіть її конкуренти. Цілеспрямована в досягненні своїх бажань. Меланія самолюбні, і краще її не злити.

Меланія буде чудовим лінгвістом, медиком, психологом, педагогом, фармацевтом або бізнес-леді. Постійно всіх повчає, тому може бути і вихователем.

Меланія

Характер імені Меланія такий, що його носій, хоч і володіє сексуальною зовнішністю, до представників протилежної статі, нерідко, відноситься з деякою агресією. У сексуальному житті на перший план ставить особисте задоволення. Чоловіка вибирає за розрахунком. Але, будучи в шлюбі, буде відданою дружиною.

Сім'я для Меланії це святе. У шлюбі проявить себе як чудова господиня і турботлива мати. Вона займає лідируючу позицію в сім'ї, але поважає чоловіка і свій командний тон приберігає для дому, коли їх ніхто не буде чути. Сім'я буде щасливою, якщо чоловік Меланії буде в усьому з нею погоджуватися.

Знамениті Меланії

  • Меланія Ленчовська - українська радянська діячка, новатор сільськогосподарського виробництва
  • Мелані Гріффіт - американська актриса
  • Мелані Браун - співачка, колишня учасниця Spice Girls
  • Мелані Чісхолм - співачка, композитор, поет-пісняр, колишня учасниця Spice Girls

Іменини Меланії, День Ангела - 13 листопада

Підходять для шлюбу з Меланією:Не підходять для шлюбу з Меланією:
БогданАристарх
ВладленБроніслав
ІванГеоргій
ЛеонідКирило
МихайлоМарк
Повернутись на «Жіночі імена на літеру М»
Вгору