Опубліковано

Давньоєврейське ім'я, що означає «дерево мирта». За іншими джерелами - від грецького «миртових гілка». Ім'я отримало особливу популярність в радянську епоху, коли його розшифровували як «світова революція».

Мірра швидше "татова" дочка. Вона схожа на батька як своїми зовнішніми параметрами, так і своїми внутрішніми якостями, однак більше прив'язана до матері.

Це дуже чутлива, вразлива і жаліслива дівчинка, трохи боязка і сором'язлива. Останнє не перешкодить їй принести в дім брудного бездомного кошеняти і, незважаючи на протести батьків, пригріти його.

Наполегливість і внутрішня завзятість, що властиві маленькій Міррі, зберігаються в ній і пізніше, в зрілому віці. Крім того, в ній дуже приваблюють обов'язковість і вірність слову. Мірра рухлива, пластична, обдарована хорошими музичними здібностями, батьки часто визначають її в музичну або хореографічну школу, дівчинка захоплюється танцями.

Мірра

Мірри працелюбні і наполегливі в досягненні мети. Раз доручивши їм справу, можна бути впевненим, що вони виконають її.

Миррі підвладне все, і за що б вона не бралася, все виконує чудово, вже через декілька хвилин. Дівчина з ім'ям Мірра обов'язкове і виконавча в роботі. Вона працює з ентузіазмом, ретельно і до дрібниць виконуючи те, що від неї вимагається. На неї можна покластися, тому що вона ніколи не підведе.

Мірра може бути скептична в любові, піддаючи сумнівам як свої власні почуття, так і почуття своїх партнерів.

Гарне здоров'я Мірри нерідко примарно оманливе. Вона може роками носити в собі інфекцію, відчуваючи лише іноді слабкість. Миррі необхідно регулярне медичне обстеження.

Знамениті Мірри

  • Мірра Лохвицька - російська поетеса
  • Мірра Альфасса - духовний сподвижник Шрі Ауробіндо
  • Мірра Гордина - радянський і російський лінгвіст, доктор філологічних наук, професор кафедри фонетики і методики викладання іноземних мов філологічного факультету Санкт-Петербурзького державного університету
  • Мірра Сахнівська - радянська військова, розвідниця

Іменини Мірри, День Ангела - 15, грудня

Підходять для шлюбу з Міррою:Не підходять для шлюбу з Міррою:
ОлексійОлександр
АнатолійБорис
АртурГенадій
ПавлоЄлисей
РоманІгор
ГерасимКлавдій
Трохим
Андронік
Повернутись на «Жіночі імена на літеру М»
Вгору