Опубліковано

Ім’я Віталіна (Віталія) рідкісне. Воно є жіночим варіантом імені Віталій і в перекладі з латинської означає «життєва».

Віталіни (Віталії), як правило, мають дивовижну долю. Віталіна (Віталія) дуже приваблива і жіночна. У той же час, вона відрізняється сміливістю і рішучістю.

Маленька Віталіна (Віталія) завжди оточена безліччю подруг, які її люблять. Користується повагою і у сусідських хлопчаків. Дуже любить читати казки. У навчанні, правда, не відрізняється особливою старанністю.

Віталіна (Віталія) дуже самостійна і своєлюбна. Завжди йде до наміченої мети. Дорослішаючи, шукає собі ідеал для наслідування. Як правило, не знаходить шуканий образ і замикається в собі.

З матір’ю у Віталіни (Віталії) можливі складні відносини. Як правило, Віталіна (Віталія) дуже рано виходить заміж. Її обранцем частіше стає чоловік старший за неї за віком і має стійкий соціальний статус.

Віталіна (Вітілія)

Віталіна (Віталія) майстерно володіє будь-якою ситуацією і з легкістю реалізує задумане. Проте, в деяких питаннях вона наївна і довірлива.

Віталіну (Віталію) можна назвати економною господинею. Вона сумлінно піклується про свого чоловіка і дітей. Поряд з цим, Віталіна (Віталія) вміє настояти на допомозі чоловіка по будинку.

У діловій сфері Віталіна (Віталія) відрізняється рішучістю і впевненістю в собі. Віталіна (Віталія) вважає за краще чоловіче товариство ніж жіноче. У жіночому товаристві прагне зайняти одну з лідируючих позицій.

У Віталіни (Віталії), протягом життя, можуть виникнути проблеми із зором.

Знамениті Віталіни (Віталії)

  • Віталіна Біблів – актриса
  • Віталіна Дзоз – депутат Верховної ради України VII скликання, член Партії регіонів
  • Віталіна Симонова – російська плавчиха, заслужений майстер спорту Росії

Іменини Віталіни (Віталії), День Ангела – 26 грудня

Підходять для шлюбу з Віталіною: Не підходять для шлюбу з Віталіною:
Андрій Олексій
Валентин Володимир
Віталій Дмитро
Генадій Єгор
Леонід Кирило
Павло Олег
Повернутись на «Жіночі імена на літеру В»
Вгору