Опубліковано

Скорочене від «Володимир Ленін».

Маленька Владлена - розвинена дівчинка. Вона працьовита й із задоволенням допомагає батькам. Зазвичай добре вчиться і закінчує інститут, але за фахом Владлени працюють рідко. Займається спортом - але значних успіхів в ньому не домагається.

Дорослішаючи, Владлена набуває характеру, який прийнято називати більше «чоловічим». Вона тверда у своїх рішеннях, завжди знає, що хоче отримати від життя або що може дати їй конкретна ситуація. Завжди використовує всі ті можливості, що дає їй життя.

Владлена

У Владлени багато власних ідей, які вона прагне здійснити. До мети йде наполегливо, і якщо вже вирішила чогось досягти, то не зупиниться на півдорозі і практично напевно доб'ється свого.

Тим часом, тільки найближчі люди знають, що всі ці позитивні якості - ні що інше, як егоїзм Владлени. Вона впевнена в тому, що права, що потрібно поступати саме так, як вона поступає, а тому ніщо не може її зупинити.

Добре, безсумнівно, те, що при цьому Владлена не схильна до авантюрних безглуздих вчинків і рішень: вона завжди прораховує наперед результат ситуації і можливі шляхи її розвитку.

Головне в житті Владлени - робота, кар'єра. Проте, вона створює сім'ю, але домашнім господарством займатися не любить.

Знамениті Владлени

  • Владлена Громова - російський художник, лауреат конкурсу «Премія Кандинського» в номінації «Молодий художник року»
  • Владлена Бобровникова - російська гандболістка, ліва напівсередня команди «Ростов-Дон» і збірної Росії, майстер спорту
  • Владлена Марчак - актриса

Іменини Віталіни (Віталії), День Ангела - 15 серпня

Підходять для шлюбу з Владленою:Не підходять для шлюбу з Владленою:
АдамАндрій
БогданГавриїл
ВсеволодІгор
ЄлисейМарк
ІнокентійРоберт
ЛевТарас
Повернутись на «Жіночі імена на літеру В»
Вгору