Кеті Пері та Орландо Блум знову попалися! Якщо Кеті Пері та Орландо Блум хочуть приховати свої відносини, то у них це виходить дуже погано. Вчора, 4-го лютого, пара знову була в компанії один одного. Пері була запрошена на обід з нагоди Дня народження менеджера Блума – Ален Кешишян. Також на заході були присутні Джейсон Бейтман та Дженіфер Еністон. Після вечірки знаменитості поділилися фото з вельми компрометуючими підписами:

«А Блум такий джентльмен! Весь вечір був біля Пері»;

«Орландо і Кеті прибули разом, хоча намагалися це заперечувати»;

«Вони трималися за руки в машині. Але все ж, хотіли всіх обдурити. Кеті Пері та Орландо Блум Орландо навіть залишив ресторан першим, але через кілька хвилин Кеті прослідувала за ним».

Якщо враховувати такі відверті зауваження присутніх, про відсутність романтичних стосунків говорити не доводиться. Залишається тільки одне питання – навіщо приховувати свої почуття, якщо вже і так все видно? Можливо, враховуючи попередній досвід публічних відносин, Орландо Блум намагається огородити те, що тільки починається. Але, судячи з їх спільним фото, і Пері і Блуму все це доставляє масу задоволення. Будемо стежити за розвитком цих відносин далі.

Залишити коментар

*

Вгору