Жіночий журнал JIJOUR

Магазин Гвінет Пелтроу пограбувалиМагазин ювелірних прикрас актриси Гвінет Пелтроу пограбували 5 грудня в середині робочого дня. Власниця зазнала збитків на суму понад 165 тисяч доларів.

Троє невідомих скористалися великою кількістю покупців, які відволікали продавців. Вони розкрили шафу з дорогоцінними виробами і вже через кілька хвилин залишили магазин з прикрасами. Співробітники відразу відреагували і викликали поліцію, яка в даний час шукає злодіїв.

Сама Гвінет задоволена, що все сталося саме так, і обійшлося без жертв. Представник актриси висловив подяку поліцейським Нью-Йорка за оперативне реагування, завдяки якому і персонал і покупці знаходяться в безпеці. Зі слів Пелтроу вона сприймає подію як цінний досвід, і надалі поліпшить систему зберігання виробів, щоб уникнути таких подій. Мабуть, крадіжка не сильно вдарила по продажам, так як вже на наступний день робота велася в колишньому режимі. Це був перший випадок з часу відкриття магазину.

Раніше, минулого місяця зловмисники зламали сайт Гвінет Пелтроу. На цю подію актриса так само відреагувала досить оптимістично, сказавши, що не бачить в цьому великої проблеми.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору