Мелані Гріффіт і Дон Джонсон об’єдналися заради доньки. Днями відбулася прем’єра фільму-комедії за участю Дакоти Джонсон. І заради такої масштабної події її батьки-Мелані Гріффіт і Дон Джонсон вирішили разом підтримати доньку. Все знамените сімейство дружньо веселилося під час показу і взагалі, поводилися досить тепло. Звичайно, враховуючи довгу історію відносин Гріффіт і Джонсона не дивно, що їм легко бути в компанії один одного.

Мелані Гріффіт і Дон Джонсон відвідали прем'єру дочки

Весь вечір у зіркових батьків не сходила посмішка з обличчя від гордості за дочку. Дійсно, 26-річна Дакота, вже впевнено увійшла в число відомих актрис і з божевільним завзяттям продовжує завойовувати серця шанувальників.

Мелані Гріффіт і Дон Джонсон

Папараці вдалося зробити багато щасливих кадрів молодої актриси і її батьків. Але, Мелані і Дон також похвалилися успіхами доньки в соціальних мережах. Гріффіт навіть виклала фото, де вона веселитися поруч з Джонсоном. Чи означає це, що в майбутньому пара піде на третє коло, (у Гріффіт і Джонсона було вже два періоду спільного життя) залишається тільки здогадуватися. Незалежно від їх рішення, в даний момент і Мелані і Дон просто насолоджуються успіхом своєї дівчинки.

Залишити коментар

*

Вгору