Модні тендеції осінь-зима 2016-17 включають в себе весь спектр відомих стилів – починаючи з оновленою класики і закінчуючи неземними образами. Всі стилі об’єднує дуже ефектна гра контрастів. Найтеплішою і затишнішою тенденцією моди цього сезону є в’язані текстури. Для того, щоб отримати monolook, можна сміливо поєднувати в’язані сукні, пальто, светри і штани.

Модні тендеції осінь-зима 2016-17

Мундири і бушлати вже давно не просто військова форма. Не перший сезон по подіумах крокують войовничі моделі. Однак, саме в цьому сезоні їх чекає особлива популярність і слава. Самі трендові моделі мундирів і бушлатів цієї осені досить суворі, всі зайві деталі в них відсутні, вони наближені максимально до формених зразків. Основними кольорами є червоний, чорний і темно-синій.

Є незмінні тендецію моди, які ніколи не втрачають своєї актуальності. Саме до них відноситься клітина. У сезоні осінь-зима 2016-17 речей в клітку так багато, що підібрати свій варіант зможуть навіть ті, хто дещо бояться даного принта.

Мода осінь-зима 2016-17

Великою *несподіванкою* в моді цього сезону став оксамит. Цю благородну тканину дизайнери і модельєри вирішили зробити повсякденною. Вони використовували матеріал в різних ансамблях і гарненько поекспериментували з декором. А ось наприклад, у Lacoste і Opening Ceremony, оксамитовими стали костюми для занять спортом. Неспортивні костюми з оксамиту були показані Haider Ackermann, Costume National, Bottega Veneta, Armani.

Сезон осінь зима 2016-17 – це той самий рідкісний випадок, коли можна не вдаючись у деталі сказати, що кольорове хутро в моді. При цьому актуальні абсолютно всі кольори, від натуральної гами до незвичайних контрастних сполучень.

Тенденції моди осінь-зима 2016-17

Тенденції моди цього сезону *воскресили* героїв 80-х. Знову в моді все найкраще того часу – строгі лінії і акценти на талії і плечах, волани і подовжені піджаки, корсети і міні, а також об’ємні пальта.

Кольорами-лідерами осені стали насичені, інтенсивного відтінку винний, томатний, червоно-кораловий або фуксія.

Модні тенденції сезону осінь-зима 2016-17

Однак найголовнішим кольором сезону є традиційний сірий. Цього разу дизайнери пропонують всім вбратися в цей відтінок з ніг до голови, так як на відміну від попередніх сезонів, коли сірий треба було поєднувати з білим або чорним, в цьому сезоні модниці зможуть поєднувати між собою лише найрізноманітніші відтінки даного кольору. І це правило поширюється не тільки на одяг, але і на аксесуари.

Мітки:
Залишити коментар

*

Вгору