Жіночий журнал JIJOUR

Памела Андерсон прикрасить обкладинку PlayboyПамела Андерсон завжди дуже відверто афішувала інтимні подробиці свого життя. Зараз вона позує для останнього випуску журналу Playboy і стверджує, що більше не буде з'являтися на публіці повністю голою. Також Памела відверто розповіла про її стосунки з Х'ю Хефнером в останньому інтерв'ю.

«Я практично днями бачилася з Хефом, (так модель ласкаво називає Х'ю Хефнера) у нього блищать очі, як і раніше. Він такий милий. Х'ю завжди був частиною мого життя. Памела Андерсон Якщо серйозно, зовсім не віриться, що 26 років тому Памела Андерсон я позувала для Playboy і зараз із задоволенням роблю це знову»,- говорить Памела.

Андерсон зробила фотосесію для випуску журналу січень-лютий 2016, а також вона буде на розвороті, в середині, хоча модель наполягала на тому, щоб приховати деякі деталі свого тіла.

У той час як Playboy рухається трохи в іншому напрямку, ми всі будемо асоціювати його з Памелою. Адже вона з'являлася на його обкладинках 15 разів, і практично є візитною карткою журналу. Насправді, Хефнер буквально створив Playboy для Андерсон. Андерсон згадує слова Х'ю: «Ти частина ДНК Playboy, я зробив цей журнал для такої дівчини, як ти».

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору