Репер Келлі перервав компрометуюче інтерв’ю Репер Келлі раптово перервав інтерв'ю після того, як порушили тему звинувачень його в розбещенні малолітніх.

Останній альбом репера Келлі під назвою «Чорні трусики» розійшовся тиражем в 133000 копій на внутрішньому ринку за перший тиждень. А його новий альбом «Шведський стіл» був представлений, щоб продати не менше 100000 копій в перший тиждень випуску.

Коли ведуча запитала Келлі, чи не впливає на нього громадськість він сказав, що за своє життя, обійшовши кілька разів земну кулю, нічого окрім любові не відчував.

У 1997 році 20-річна дівчина звинуватила репера в розбещенні на момент, коли їй виповнилося лише 15 років. Заява такого характеру викликала суспільний резонанс, хоча в підсумку позов був відкликаний. Потім у 2002 році спливло інтимне відео, де нібито репер займається сексом з іншою неповнолітньою. Але в цей раз Келлі був повністю виправданий.

Коли ведуча попросила прокоментувати ці теми, музикант різко перервав інтерв'ю зі словами: «Я прийшов сюди говорити не про засудження, а про музику і про творчість. Але зараз ви намагаєтеся мене осудити. Єдине, що хочеться додати це те, що незалежно від того, чи люблять мене чи ненавидять, моє ставлення до людей ніколи не змінитися. А це інтерв'ю закінчено».

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору