Ми вирішили продовжити тему романтичних смс про кохання у перекладі з різних мов світу. 😉 Хоч ми і писали вже любовні смс на італійській мові, але вирішили доповнити їх більш романтичними смс. Адже знаки любові не будуть ніколи зайвими.

Романтичні смс про кохання на італійській з перекладом

Любовні смс на італійській мові з перекладом

Il cuore ha ragioni che neanche la ragione stessa riesce a capire!

У серця є причини любити, які сам розум не може навіть зрозуміти!

*IN LOVE**IN LOVE**IN LOVE*

Tu sei l’anima del mio corpo, tu sei il rosso caldo del mio cuore, tu sei l’allegria sul mio volto, tu sei la solarità del mio carattere, tui sei la bellezza del mio corpo e infine tu sei l’amore della mia vita ed è per questo che ti amo da impazzire.

Ти душа мого тіла, ти жар у моєму серці, ти радість на моєму обличчі, ти яскравість мого характеру, ти краса мого тіла, і нарешті, ти кохання мого життя, і саме тому я так шалено люблю тебе.

*IN LOVE**IN LOVE**IN LOVE*

Il vero amore è quando il tuo cuore e la tua mente dicono la stessa cosa.

Справжня любов це коли твоє серце і розум каже одне і те ж.

*IN LOVE**IN LOVE**IN LOVE*

L’amore è una cosa meravigliosa, l’amore è parte della nostra vita, l’amore è felicità, ma soprattutto l’amore è il futuro che tutti sognano

Любов це чудова річ, любов є частиною нашого життя, любов це щастя, але перш за все любов це майбутнє, про що всі мріють.

Переклад більш романтичних смс з італійської

Nei momenti di solitudine, il pensiero di te mi avvolge.

У хвилини самотності, мої думки тільки про тебе.

*IN LOVE**IN LOVE**IN LOVE*

Mi sono innamorato di te … non posso far altro che pensarti .. è come avere un picchio nella mia testa che incide incessantemente il tuo nome …

Я закоханий у тебе … Я не можу не думати про тебе .. Це все одно, що дятел в моїй голові, який постійно довбе твоє ім’я …

*IN LOVE**IN LOVE**IN LOVE*

Se fossi acqua, spegnerei la tua sete d’amore.

Якби я був водою, я б погасив твою спрагу любові.

*IN LOVE**IN LOVE**IN LOVE*

Prima di te, la mia vita era una notte senza luna. Molto buia, ma con qualche stella: punti di luce e razionalità .. Poi hai attraversato il cielo come una meteora. All’improvviso, tutto ha preso fuoco: c’era luce, c’era bellezza. Quando sei sparito, la meteora è scomparsa dietro l ‘orizzonte e il buio è tornato. Non era cambiato nulla, ma i miei occhi erano rimasti accecati. Non vedevo più le stelle. Niente aveva più senso. Tornerò talmente presto che non avrai neanche il tempo di sentire la mia mancanza. Prenditi cura del mio cuore, te l’ho lasciato.

Перед тим як з’явився ти, моє життя було безмісячним вночі. Дуже темним, але були й зірки: точки світла і розуму .. Потім ти сяяв на моєму небі, як метеор. Раптом, все стало в огні, не було світла, там була краса. Коли ти пішов, метеор впав за «горизонт і все стало чорним. Нічого не змінилося, але мої очі були засліплені. Я не бачила зірок. Нічого не мало більше сенсу. Але, я повернуся так скоро, що ти навіть не встигнеш пропустити мене. Піклуйся про своє серце, я поруч.

*IN LOVE**IN LOVE**IN LOVE*

L’enorme distanza che c’è tra due persone scompare quando l’una pensa all’altra …

Величезна відстань, що існує між двома людьми, зникає, коли вони думають один про одного …

Переклад італійських любовних смс про ніжність почуттів

Vivo per te, sogno per te, muoio per te! farei di tutto per te, per il mio unico grande amore! ti amo.

Я живу для тебе, я мрію про тебе, я помру за тебе! Я зроблю все для тебе, моя єдина любов! Я люблю тебе.

*IN LOVE**IN LOVE**IN LOVE*

Le mie ali erano spezzate ma grazie e te ho ripreso a volare!

Мої крила були зламані, але завдяки тобі я знову почав(ла) літати!

*IN LOVE**IN LOVE**IN LOVE*

Se sbocciasse un fiore ogni volta che ti penso .. il mondo sarebbe un immenso giardino … cucciola ti adoro

Якби квітка розквітала кожен раз, коли я думаю про тебе, то світ був би величезним садом … Я люблю тебе кошеня

*IN LOVE**IN LOVE**IN LOVE*

Qualcuna in passato mi diceva che il mio cuore non sapeva amare; dovevo conoscere te, amore, per capire se era vero. Ti amo!

Хтось одного разу сказав мені, що моє серце не може любити; Я знаю, що люблю тебе і розумію, що мені казали неправду. Я люблю тебе!

Впевнені, що дані романтичні смс про кохання на італійському з перекладом стануть в нагоді для підняття романтичності Вашого любовного життя, а наш жіночий журнал безсумнівно буде продовжувати публікувати ще більше переказів любовних смс з різних мов світу.

Залишити коментар

*

Вгору