Складно уявити, але в своєму юному віці, Селена Гомес, Селена Гомес стане учасницею шоумає багато заслужених титулів і блискучу кар'єру. Вона співачка, досить успішна актриса, автор слів і музики популярних хітів. Тільки от у стосунках у співачки спостерігається незрозуміле невезіння. І тепер Селена Гомес прийняла рішення дещо змінити тактику і дати чоловікам шанс поборотися за своє увагу. Американська співачка буде брати участь у телевізійному шоу, де за серце дівчини побореться більше десятка хлопців.

Гомес втомилася від того, що їй постійно пригадують і нав'язують стосунки з Джастіном Бібером. Селена зізнається, що всі ці чутки її стомлюють, і вона вирішила, що настав час спробувати щось абсолютно нове. Раніше співачка неодноразово говорила про моральну готовність до заміжнього життя, тому напрошується висновок, що на шоу дівчина буде вибирати собі не просто хлопця, а вже супутника життя для створення сім'ї.

Нагадаємо-дане реаліті шоу вже давно завоювало найвищі сходинки рейтингів найбільш відомих програм в Америці, і на телевізійному ринку воно вже дванадцять років. Виходячи з цього, Гомес розраховує не тільки влаштувати своє особисте життя, а й відкритися своїм шанувальникам з нової, невідомої сторони.

Дівчина не приховує, що зацікавлена у підвищенні популярності програми, так як вона є її продюсером.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору