Посмішка завжди розкриває людину. І якщо бути спостережливим, багато речей розповість вам саме посмішка. І чоловіки, і жінки не здатні повністю контролювати себе. Коли людина посміхаються, то перестає контролювати свої безумовні реакції, а точніше вона відкривається.

Що можна дізнатися про людину по її посмішці

Ось невеликий перелік того, що ми можемо дізнатися про людину по її посмішці:

  1. Якщо ви знайомі досить давно, то саме посмішка розкриває справжній настрій людини. Відкрита широка посмішка свідчить про прихильність до вас в даний момент, а ось зімкнуті губи і легка усмішка навпаки, говорить про неготовність до приємного спілкування.
  2. Якщо людина думає про щось дуже приємне, на його обличчі з’являється легка усмішка. Точно також буває, якщо в розмові згадується людина, до якого ваш співрозмовник небайдужий, він несвідомо посміхнеться. Статистика підтверджує, що досягти поставленої мети набагато простіше, якщо застосовувати до місця щиру посмішку.
  3. За усмішкою також можна судити про стан здоров’я. Наприклад, одним із симптомів інсульту є «крива» посмішка. По стороні викривлення, можна дізнатися в якій півкулі сталося омертвіння тканин. Досить очевидно, якщо людина намагається прикрити рукою рот при посмішці, швидше за все він соромиться не ідеально зубного ряду, або несвіжого дихання. В такому випадку буде не зайвим звернутися до лікаря.
  4. Про психічний стан людини також може розповісти посмішка. Як не дивно, але в останні години перед вчиненням суїциду чоловік багато сміється і посміхається. Психологи стверджують що так на підсвідомому рівні людина переконує себе, що накласти на себе руки йому буде легше, що природно є самообманом. Також, при початковій стадії психозу людина посміхається без видимої на те причини. Але, звичайно, тільки дуже близькі люди можуть розпізнати цей симптом на ранній стадії.
  5. Ще є купа психологічних речей, використовуючи які ви зможете заручитися підтримкою співрозмовника. Є різні види посмішок – іронічна, щира, співчутлива, вимушена. Трохи практики і прочитаної літератури, і ви зможете з легкістю їх розрізняти.

Посмішка-дзеркало душі

Посмішка завжди була дзеркалом душі. Нею ми висловлюємо цілу гаму емоцій і переживань. Здоровий сміх нормалізує кров’яний тиск і покращує загальний тонус організму. Посмішкою можна розташувати до себе саму недружню людину. Посмішка дарує надію.

Залишити коментар

*

Вгору