Жіночий журнал JIJOUR

Співака Кріса Брауна звинуватили в нападі На співака Кріса Брауна подали в суд у зв'язку з нападом. Конфлікт стався у ці вихідні, 2 січня.

Потерпіла-модель Лізіан Гутьєррес стверджує, що Кріс Браун вступив з нею в словесну перепалку на коридорі готелю в Лос-Анджелесі. Після того як сварка загострилася, почалася бійка. Причиною такої поведінки Брауна, нібито, послужив мобільний телефон потерпілої, яким співак скористався без дозволу.

Коли конфлікт закінчився, Гутьєррес викликала представників правоохоронних органів. Але співробітникам поліції не вдалося затримати співака, так як Кріс Браун покинув готель відразу після інциденту.

Представники співака стверджують, що модель хотіла спровокувати Брауна, але молодий чоловік ніяк не відреагував. А все, що вона говорить про побої - чиста брехня. Це підтверджують і очевидці події. Зі слів постояльців готелю, Лізіан Гутьєррес вела себе агресивно, ображала персонал і кричала, що може придбати весь готель. Також ніхто з обслуговуючого персоналу, який був присутній при конфлікті, не підтвердив які-небудь протиправні дії з боку Кріса Брауна.

Поки слідство не закрито. Адвокати обох сторін ведуть діалог, але до чого вони прийдуть - поки не відомо.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору