Стеллу Маккартні розкритикували шанувальникиДонька вокаліста групи «Бітлз» Стелла Маккартні опинилася в центрі інтернет-скандалу на цьому тижні. Справа в тому, що 44-річну жінку запідозрили в недавньому використанні пластичної хірургії.

Днями, Стелла виставила фото в соціальну мережу з заходу, де вона багато фотографувалася разом з друзями. Але шанувальників не цікавило нічого, крім зовнішності Маккартні. Безліч коментарів були справді жорстокими. Людям здалося, що вона виправила вилиці, а також зробила ін'єкції ботоксу в губи, причому досить невдало. У свою чергу друзі Стели тут же взялися виправдовувати її, кажучи, що вона виглядала чудово і зовні зовсім не змінилася! Стелла Маккартні Деякі шанувальники висловили здогад, що можливо з жінкою зіграло злий жарт освітлення і тому її обличчя виглядало як після невдалої пластичної операції.

Жінка вирішила наразі утриматися від коментарів до ситуації.

Незважаючи на критику Маккартні не стала видаляти ці фотографії або відгуки про них, а навіть додала ще парочку, на яких вона щиро посміхається. Напевно, цією дією Стелла показала, що всі ці обговорення її ніяк не чіпають.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору