Співачка Тейлор Свіфт вирішила втілити мрію своєї шанувальниці в реальність. Почалося все з того, що в соціальних мережах з'явилося звернення дівчинки, яка писала, що незабаром її сестра близнюк втратить слух і не зможе більше слухати улюблену виконавицю. Цей запис привернув увагу популярної радіостанції, яка допомогла дівчинці влаштувати зустріч для своєї сестри.

Джорджія Хоуп має прогресуюче захворювання внутрішнього вуха, яке в кінцевому підсумку призведе до повної глухоти. Дізнавшись про це, вона страшенно засмутилася, що не зможе більше насолоджуватися піснями улюбленої співачки. Сестра близнюк Хлоя вирішила підтримати її і влаштувати зустріч з Тейлор. Так, за допомогою Facebook вона звернулася до фанатів виконавиці з проханням допомогти її сестрі. І ось, в суботу, здійснилася мрія маленької Джорджії Хоуп. Після концерту, вона зустрілася з Тейлор Свіфт. Ця подія викликала багато позитивних емоцій, як у співачки, так і у дівчинки.

Тейлор Свіфт виконує бажання

Свіфт завжди рада допомогти своїм шанувальникам. Наприклад, зовсім нещодавно, вона пожертвувала велику суму для маленької фанатки, яка бореться з лейкемією і не змогла відвідати концерт співачки. Після всього на своїй сторінці Тейлор побажала сил і терпіння дівчинці.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору