Уілл Феррелл дав невелике інтерв'ю після прем'єри Уїлл Феррелл показав сім’ю фільму з його участю. На захід завітали також його дружина - актриса Вівека Полін і двоє синів: п'ятирічний Аксель і восьмирічний Маттіас. Мангус - старший син, якому одинадцять років, у цей день з родиною, бути присутнім не зміг.

Актор розповів кореспондентам, що за час його шлюбу вони з дружиною навчилися балансувати між ідеальним сімейним побутом і напруженим робочим графіком. Їх діти часто бувають на світських заходах. Уілл Іноді навіть жартує з цього приводу, кажучи, що для них дуже проблематично знайти няню.

Феррелл дуже тепло відгукнувся про Вівеку Полін: «Наша сім'я повністю заслуга моєї дружини. Завдяки її терпимості ми змогли прийти до партнерства у відносинах, у питаннях підтримки і розвитку наших дітей, і навіть в роботі. Це найбільша гордість для мене».

Зі слів колег, Уїлл Феррелл вміє гармонійно поєднувати комічність і серйозність. Цей дар велика рідкість. Незважаючи на свою роботу, йому завжди вдається приділяти увагу своїм дітям і дружині. І хоча тонкощі його домашнього життя Уїлл стареться залишити за кадром, сім'я Феррелла завжди була предметом його гордості і прикладом для наслідування у друзів.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору