Жіночий журнал JIJOUR

Девід Бекхем. 39 років. Популярний англійський футболіст. Відомі чоловіки-ТільціОдин з найбільш високооплачуваних футболістів світу. Він відомий своєю точною технікою, і вмінням маневрувати.

Енріке Іглесіас. 39 років. Іспанський співак. Сам пише пісні і іноді знімається в кіно. Популярні пісні «Esperanza», «Revolución», «Bailamos».

Федір Бондарчук. 47 років. Популярний російський продюсер і актор. Зняв такі фільми як «9 рота», «Спека», «Залюднений острів». Також знявся у фільмах «Адмірал», «Москва, я люблю тебе», «Байдужість».

Пірс Броснан 61 рік. Ірландський продюсер, актор. Відомі фільми з його участю: «Матадор», «Привид», «Персі Джексон і викрадач блискавок», «Як займатися любов'ю по-англійськи», «Афера Томаса Крауна», «Чарівний меч -У пошуках Камелота», «Не розмовляйте з незнайомцями».

Джордж Клуні. 53 роки. Режисер, актор, сценарист, продюсер. Відомі фільми: «Швидка допомога», «Від заходу до світанку», «Мисливці за скарбами», «Незрівнянний містер Фокс», «Після прочитання спалити» .

Аль Пачіно. 74 роки. Сценарист, режисер, актор. Відомі фільми: «Хрещений батько», «Правосуддя для всіх», «Запах жінки», «Адвокат диявола», «Тринадцять друзів Оушена».

Михайло Задорнов. 66 років. Письменник-сатирик. Він відомий своїми монологами, гумористичного характеру.

Юрій Яковлєв. Помер у віці 85 років. Заслужений актор Радянського Союзу. Популярні фільми: «Балада про солдата », «Гусарська балада», « Оксамитовий сезон», «Суд божевільних», «Іронія долі». «Кін-дза-дза!», « Битва за Москву», «Віват, гардемарини! », «Ми, що нижче підписалися ».

Філіп Кіркоров. 47 років. Поп-виконавець. Уродженець Болгарії, але популярний у багатьох країнах. Був одружений на Аллі Пугачовій. Відомі пісні: «Примадонна», «Вдень і вночі», «Зайка моя», «Єдина», «Закоханий і шалено самотній», «Трохи шкода», «Дискобой».

Відомі хлопці-Тільці

Ілля Мечников. Жив ще в XIX столітті. Але, тим не менше, був блискучим біологом і імунологом. Він відкрив революційні методи боротьби з інфекціями, а також став основоположником біологічного захисту рослин.

Сальвадор Дали. 84 роки. Один з найяскравіших представників сюрреалізму. Він був дуже різнобічною особистістю, так як працював і над картинами, скульптурами, поемами і фільмами. Одне з найяскравіших його творів це картина «Сталість пам'яті».

Микола Романов. 50 років. Російський монарх. За часи його правління соціально-економічний статус Росії значно зріс. Він був останнім її імператором.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору