Жінки Лохан збентежені заявою Дженіфер Лоуренс. Актриса під час нічного інтерв'ю Стівену Колберту в понеділок дозволила собі спонтанний жарт про Ліндсей Лохан, яка обурила найближчих родичок дівчини.

"Я кінь", - Пожартувала Лоуренс в інтерв'ю. "Я не перестаю працювати, тому що я не маю іншого вибору. Навіть якщо я втрачу свідомість моє тіло все одно буде функціонувати. Я як Ліндсей Лохан за рівнем виснаження, тільки без будь-яких наркотиків або алкоголю. Я завжди рано лягаю в ліжко, але я постійно прокидаюся втомленою".

Висловлювання Дженіфер Лоуренс обурило сім'ю Ліндсей Лохан

Аліана Лохан відповіла у вівторок в своєму Твіттері: "Я ніколи не буду опускатися до рівня образ, але я завжди постою за свою сім'ю. Я дуже розчарована у Дженніфер Лоуренс. Ви втратили багато фанатів".

Ліндсей відповіла на висловлювання сестри цитатою з Майї Анджели: "Ви можете розстріляти мене своїми словами, можете різати своїми поглядами, ви навіть можете вбити мене ненавистю, але я все одно піднімуся як повітря".

Мати Ліндсей Лохан також приєдналася до дочок: "Ми любимо Дженіфер Лоуренс! Ми завжди були її прихильниками, але мені дуже шкода, що вона намагається виділитися за рахунок Ліндсей. Ви не повинні лити цей бруд. Я дуже розчарована".

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору