Хелен Міррен: «Я б не назвала себе зіркою Голлівуду» Хелен Міррен можна охарактеризувати як втілення успіху, але вона залишається однією із самих скромних зірок Голлівуду. 70-річна актриса приголомшила всіх на червоній доріжці. Хелен була запрошена в суботу на церемонію Screen Actors Guild Awards. Вона була одягнена у оздобленому сріблом сукню, що викликала багато позитивних відгуків. Її назвали однією з найбільш чудово виглядаючих, актрис. Але, не дивлячись на похвали, Хелен наполягає на тому, що не є іконою моди, або навіть зіркою, вважаючи за краще називати себе «робочою актрисою».

Міррен протягом своєї тривалої кар'єри, поводилася зразково і скромно. Про своє життя кінодива Хелен Міррен каже, що вона народилася трохи не в свій час. У неї завжди викликало обурення те, що певні вчинки дівчат, карали і критикували, в той час як представники сильної статі, могли робити те, що їм хочеться, без страху бути засудженими. І тільки зараз, Хелен стверджує, що може йти в ногу з сучасним суспільством.

Коли ж мова заходить про нагороди, Хелен Міррен іноді навіть сердитися. Все тому, що вважає свою роботу звичайною і негідною будь-яких винагород. Актриса наполягає, що подяка глядача завжди була для неї самою максимальною вершиною успіху.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору