Не секрет, що життя акторів завжди супроводжується плітками. Але в цей раз новини справді налякали шанувальників. У неділю, 16 листопада на просторах інтернету з’явилася жахлива інформація про смерть відомого актора, який зіграв роль доктора Хауса, Х’ю Лорі. Виною всьому стала фейковая сторінка у Фейсбуці, на якій було викладено таку новину. Дивно, що пост про смерть зірки не супроводжувався ніякими подробицями, а лише був наповнений словами співчуття рідним і проханнями, як можна швидше поширити цю новину. Багато фанатів Х’ю були спантеличені й повірили, що таке сталося. Але також знайшлися і ті, хто поставив таку подію під сумнів.

Х'ю Лорі став жертвою інтернет - пліток

Вже в понеділок, 17 листопада, представники актора заявили, що дана новина є брехнею, актор живий і здоровий, а також привели величезний список відомих людей, які теж стали жертвами таких пліток. Як не дивно, подібні новини дуже часто з’являються в соціальних мережах, чим викликають у шанувальників справжню паніку.

На форумах, що обговорюють цю подію, більшість висловили невдоволення, що такі новини стали не рідкістю. Велика кількість людей вважають таке неприпустимим і назвали особистостей, які таке пишуть, зовсім не смішними.

Залишити коментар

*

Вгору