Як натякнути хлопцеві, що я хочу в подарунок на Новий рік? - таке запитання ставить собі кожна друга дівчина. Адже кожній жінці дуже подобається, коли кохана людина дарує їй подарунки.

Як натякнути хлопцеві, що я хочу в подарунок на Новий рік

А подарований він з якогось приводу або ж без нього - це неважливо. Як і не має значення, що саме він дарує: цукерки, квіти або ще щось. Проте, з часом вже хочеться, щоб він дарував те, що ви бажаєте. Але говорити про це прямо незручно, адже можна хлопця і образити. Що ж робити? У цьому вам допоможуть деякі хитрощі:

1. Ви гуляєте з молодою людиною по місту, зупиняючись іноді близько цікавих предметів. За умови, що до цього часу ви вже точно знаєте, що б вам хотілося отримати в подарунок до Нового року. Отже, ви підходите до магазинної вітрині, за якою лежить бажана річ. І, так ненароком, зітхаючи важко, повідомляєте, що вам вона шалено подобається і ви б хотіли мати її у себе. Буде зовсім здорово, якщо вдасться хлопця завести в магазин.

2. Запасіться заздалегідь каталогом. Виберіть у ньому те, що вам подобається. Обведіть маркером цю річ і залиште * ненавмисно * каталог на самому видному місці, щоб він був відкритий на потрібній сторінці. Любляча людина завжди зрозуміє такий красномовний натяк.

3. Можете сказати своєму хлопцеві, що ваша річ така стара, зношена, і ви б дуже хотіли з часом придбати нову. Хлопці іноді піддаються на такі хитрощі, особливо, якщо не можуть визначитися, що вам подарувати.

Говорячи відверто, кожна дівчина сама повинна знайти відповідний спосіб, який ідеально підійде її обранцеві. Адже тільки ви знаєте свого коханого краще за всіх. Ви знаєте, як і на що він реагує, як взагалі відноситься до подарунків. Тому, ви і тільки ви самі знайдете до нього правильний підхід. Однак, пам'ятайте, що чоловіки, якими б вони не намагалися виглядати, люблять хороше ставлення до себе та ніжність.

Далеко не кожен хлопець може здогадатися, чого від нього дівчина хоче. Сильна половина людства не завжди розуміє навіть самі прямі натяки. Необхідно обрати час, коли хлопець буде перебувати в гарному настрої, підійти до нього, приголубити його і не кваплячись почати розмову про бажаний подарунок. Дуже ласкаво, загадково, не забуваючи періодично його цілувати, говоріть йому свою мрію. Цілком може бути, що він сам чекає такої розмови, так як і не здогадується, який саме новорічний подарунок прийдеться вам до душі.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору