Залишилося зовсім небагато часу до самого романтичного свята. І хоча день Святого Валентина католицьке свято, і до країн СНД не має абсолютно ніякого відношення, все ж його святкують майже всі. Як підготуватися до такого прекрасного свята, як день Святого Валентина?

Як підготуватися до дня Святого Валентина

Якщо ви плануєте провести романтичний вечір вдома, то готуватися до цього найкраще заздалегідь, щоб не шукати потім необхідні предмети і продукти. Для створення романтичного настрою, необхідно в першу чергу подумати про прикрашання столу. Для цього обов’язково знадобиться красивий свічник, бажано на три-п’ять свічок. Якщо ж такого під рукою немає, то його цілком можна замінити двома-трьома простими свічниками або ж декількома плаваючими свічками, які теж краще придбати заздалегідь. Свої почуття можна підкреслити за допомогою свічок у вигляді троянд або сердець. Таке визнання в любові буде чудовим. До того ж, свічки привнесуть в трапезу не тільки чарівність, але і зможуть приховати будь-які огріхи в кулінарному експерименті.

Напевно ви хочете зробити коханій людині на пам’ять про чарівний вечорі подарунок. Про нього слід подбати заздалегідь, щоб не довелося за дві години до початку вечері бігати стрімголов по найближчих магазинах. Невеликий подарунок можна буде покласти прямо на стіл, не забуваючи про відповідну обгортку для нього. Вже в процесі підготовки святкового столу у вас виникне безліч ідей його сервіровки. Особливу увагу варто приділити прикрасі серветок. Елегантним і в той же час простим рішенням можуть стати стрічки повітряної тканини, які можна використовувати як кільця для серветок.

Обов’язково приготуйте ту музику, яку ви б хотіли слухати в День всіх закоханих. Перед початком вечері обов’язково відключіть телефон, щоб ніщо не могло порушити романтичну атмосферу. Обов’язково подбайте про те, щоб на столі знаходилися:

  • Серветки про запас. На стіл можна покласти красиві тканинні серветки, але не будуть зайвими і прості паперові. Вони точно вам знадобляться.
  • Штопор. Якщо ви плануєте відзначати свято шампанським, то штопор, звичайно ж, вам не потрібен. Однак, кохана людина може принести з собою пляшку вина, і, щоб ви не опинилися в невигідному становищі через довгі та нудні пошуки цього інструменту, краще якщо він буде приготований заздалегідь.
  • Подарунок. Якщо на дорогі й розкішні подарунки у вас немає грошей, то обов’язково купіть хоча б приємну дрібницю, щоб виказати цим свою увагу до дорогої людини. Адже увага – це найдорожчий подарунок.
  • Квіти. На столі в день Святого Валентина повинні стояти квіти! Вони привнесуть ще більше романтики, як своїм виглядом, так і своїм ароматом.
Залишити коментар

*

Вгору