Новорічні свята вже зовсім близько, а кожній жінці хочеться виглядати тридцять першого грудня ідеально! Як схуднути до Нового року? Якщо у вас є трохи зайвої ваги, засмучуватись не варто. Звичайно, скинути за короткий термін двадцять кілограмів не вдасться, проте схуднути на п’ять-сім кілограм реально – кількість скинутої ваги залежить в першу чергу від того, скільки часу залишилося до свята.

Як схуднути до Нового року

Якщо у вас є не менше двох тижнів, то ця ефективна дванадцятиденна дієта, призначена для швидкого схуднення, саме для вас:

  • Для першого, другого і третього дня вам знадобиться по півтора літри кефіру жирністю 2,5%. Будь-які інші продукти мають бути виключені.
  • Для четвертого, п’ятого і шостого дня слід запастися яблуками. На один день необхідно півтора кілограма цих фруктів. Бажано вибирати кислі сорти.
  • Для сьомого, восьмого і дев’ятого дня необхідно по п’ятсот грам м’яса птиці. Це може бути індичка або курка, без шкіри, не солона. При бажанні можна замінити на нежирний сорт риби.
  • Для десятого, одинадцятого та дванадцятого дня вам необхідно по двісті грам сиру і триста грам червоного сухого вина. Вино рекомендується розбавити з водою в пропорції один до одного, або ж замінити його зовсім. Найкраще підійде для заміни свіжовичавлений сік апельсина.

Продукти слід розділити на чотири-п’ять прийомів. Вживати протягом дня рівними порціями. У питному режимі обмежень немає, лише алкоголь повинен бути виключений повністю. Дієта досить важка, але саме вона допоможе вам скинути надлишок ваги до Нового року. Досить важко переносяться перші дні. Основне схуднення припадає тільки на другий тиждень дієти.

Виходити з такої дієти слід поступово, тому потрібно залишити два-три дні для цього, щоб новорічне застілля ви змогли перенести з легкістю.

Ми надали вам опис самої ефективної дієти, завдяки якій можна скинути зайву вагу в самі короткі терміни. Але не варто забувати, що краще харчуватися правильно постійно. Також до здорового харчування необхідно додати заняття спортом і тоді до будь-якого свята або заходу ви будете мати відмінну форму.

Мітки:
Залишити коментар

*

Вгору