Як боротися з мозолямиМозолі на ногах можуть бути просто подразненням, але в деяких випадках можуть стати болючими до такої міри, що будуть впливати на вашу здатність нормально ходити.

Якщо ви звернули увагу на стан ваших ніжок і прийшли до висновку, що вам вже давно пора привести їх у доглянутий вигляд і усунути мозолі, то варто вибрати потрібний спосіб і засоби, щоб швидко і ефективно впоратися з цим непростим завданням.

У даній статті жіночий журнал ” JIJOUR” підкаже, як можна ефективно боротися з мозолями в домашніх умовах:

  1. Усуньте причину. Єдина причина виникнення мозолів на ногах – це незручне взуття. І якщо ви будете уважніше ставитися до того, в чому ходите, то і проблема пройде сама собою. Якщо немає можливості придбати більш зручне взуття, то хоча б знімайте його час від часу, даючи ногам відновити кровообіг і трохи відпочити.
  2. Використовуйте пластир, щоб захистити ногу. Мозоль Лікування мозолівє природною реакцією організму на подразник. Вона розвивається, щоб захистити шкіру. Використовуючи пластир, ви створюєте штучний протектор, і мозолі не будуть утворюватися. Бажано не доводити стан мозолі до кривавої рани, а при першому відчутті дискомфорту застосувати пластир.
  3. Використовуйте креми та мазі. Ви можете придбати в аптеці всі необхідні ліки. На сьогоднішній день їх є величезна кількість з додатковими властивостями і різноманітними запахами. Але пам’ятайте, що вони лікують тільки симптоми. Якщо першопричину не усунути, то і мозолі будуть продовжувати утворюватися. Таке лікування протипоказано діабетикам або людям з порушеннями кровообігу.
  4. Замочування. Якщо мозоль знаходиться у важкодоступному місці, то ви можете використовувати замочування в теплій воді з чайною ложкою морської солі. Це дозволить провести процедуру видалення огрубілої мозолі. Але при відкритій рані не варто застосовувати замочування, так як це може спровокувати інфекцію.
  5. Ви можете наносити спеціальний лосьйон на шкіру навколо мозолі для її пом’якшення. Це потрібно робити приблизно 3 рази на день. Вже через кілька днів ви зможете без проблем видалити мозоль.

Здорові ноги без мозолів

Всі ці рекомендації можна використовувати тільки в тому випадку, якщо у вас немає проблем зі здоров’ям. Також якщо мозоль інфікована, має гнійні виділення, сильно набрякла, болить і заважає вашому повсякденному житті, то не варто навіть починати щось робити в домашніх умовах, адже ви можете погіршити стан. Зверніться до лікаря. Він проведе всі необхідні тести і визначить потрібне лікування.

Залишити коментар

*

Вгору