Коли зимові канікули добігають кінця, то і ситні застілля і непомірні узливання закінчуються. Звичайно, всі ці святкові дні встигають позначитися, при чому негативно, на нашій фігурі, на обличчі і на загальному стані організму. Як відійти після новорічних свят?

Як відійти після новорічних свят

1. Слід більше часу проводити на свіжому повітрі. Практично всі святкові дні ми проводимо за столом, оскільки постійно ходимо в гості або ж зустрічаємо гостей у себе вдома. Тому, кожен з нас швидше за все не може похвалитися своєю активністю в цей період. Але зараз саме час вийти на вулицю і зробити кілька ковтків свіжого повітря. Необхідно якомога більше ходити пішки. Якщо в запасі є ще кілька вихідних, то не варто витрачати їх на просиджування перед телевізором. Краще вирушити на каток, в парк, просто побродити по місту.

2. Організму необхідний відпочинок і розвантаження! За час свят багато хто з нас забувають про правильне харчування. І це не дивно! Адже столи просто тріщать від жирної їжі, маси солодощів і великої кількості спиртного. Наш організм дуже втомився від цього і йому просто необхідно відпочити.

Як відійти після святТому, не буде зайвим відвести кілька днів на його розвантаження. На сніданок найкраще їсти вівсяну кашу, а парові або відварні овочі чудово підійдуть для обіду і вечері.
Для того, щоб водний баланс відновився, а також підвищився тонус нашого організму, можна приготувати чайний напій. Для цього слід заварити два літри хорошого, листового зеленого чаю, додавши в нього лимон. Після того, як він охолоне, можна його пити протягом всього дня.

3. Необхідно позбутися набряків, які безсумнівно з’явилися у багатьох з нас. Дану проблему можна легко виправити за допомогою контрастних умивань або протирань обличчя заготовленими з відварів трав кубиками льоду.

4. Вітаміни – це те, що нам необхідно! Можна купити вітамінний комплекс і поприймати його тижні три-чотири. Адже взимку, навіть не дивлячись на те, що ми вживаємо овочі та фрукти, нам все одно дуже не вистачає вітамінів. А підібрати відповідні особисто вам препарати допоможе фахівець, з яким обов’язково слід проконсультуватися.

5. Режим дня необхідно привести у норму. Перегляд улюблених телепередач і фільмів – справа хороша, проте їх усіх дуже багато, а здоров’я у нас одне. Тому, в одинадцять годин вечора бажано лягати спати. Рекомендується не пити багато рідини ввечері, а також не приймати їжу після сьомої вечора. Перед тим як лягти в ліжко, обов’язково приймаємо теплу заспокійливу ванну. Вона допоможе нашому організму розслабитися і спати ми будемо, як немовлята.

Залишити коментар

*

Вгору