Зазвичай біда приходить в будинок непомітно. І коли вона вже прийшла, жінка задається питанням, як тепер змусити чоловіка кинути пити. Спочатку чоловік випиває лише *як всі* у свята. Потім причиною випитого стає нервова робота, від якої йому треба відпочити на вихідних, а розслаблятися легше зі стопкою в руках. Ще через деякий час стає зрозуміло, що чоловік випиває вже регулярно, але сам цього не визнає.

Як змусити чоловіка кинути пити

Навіть в сім’ях, де відносини завжди були дуже хороші, не існує гарантії того, що чоловік не почне пити, особливо, якщо він дуже компанійська людина, яка любить відпочивати і зустрічатися з друзями. Багатьом жінкам хочеться, щоб їхні чоловіки кинули пити, але як цього досягти?

Найчастіше, впавший в алкогольну залежність, чоловік не може усвідомити своєї проблеми. Якщо він п’є щодня пиво, то він вважає, що це просто розслабляючий ритуал. Але насправді за цим ховається досить серйозна проблема під назвою пивний алкоголізм, який вважається одним з найскладніших видів залежності. Коли хтось починає перешкоджати випивці, то найчастіше чоловік стає дуже агресивним, чи не вислуховує навіть найпростіші і логічні доводи, а про скандали і крики вже й говорити нічого.

На таке складне питання – як відучити пити чоловіка – однозначної відповіді немає. Якщо чоловік сильно любить свою дружину, можна йому пригрозити розлукою, але чи дасть це тривалий ефект? Найчастіше це відбувається так: чоловік переборщив з випивкою – його дружина пригрозила йому розлученням – він пити припинив і відносини відновилися. Через деякий час все повториться знову. Тому міркувати про те, чим переконати і вмовити чоловіка не пити, навряд чи має сенс. Краще розібратися в причинах його п’янки, а не боротися з очевидним.

Досить часто чоловіки починають пити в дуже складні періоди свого життя. Якщо алкоголізм виник на грунті втрати роботи, переживань через якісь дуже серйозні проблеми, то слід спробувати надати йому психологічну допомогу. Не варто відмахуватися від його горя і проблем, а постаратися створити йому довірчу атмосферу, допомогти йому виговоритися. Не варто його дорікати, краще дати зрозуміти, що у нього є та людина, яка його вислухає і розділить з ним вантаж проблем. Бажано постаратися влаштовувати йому іноді невеликі радості, у всьому підтримувати, але робити все треба повільно і обережно. Цілком можливо, що після цього він зможе знайти в собі сили для повернення до нормального життя.

Якщо ж всі зусилля марні, необхідно шукати інший вихід.На сьогоднішній день найкращим засобом від алкоголізму вважається кодування. Необхідно знайти хорошого фахівця, звернутися до нього, проконсультуватися. Лікарі обов’язково допоможуть знайти підхід до питущого чоловіка і обов’язково повернуть в дім щастя і спокій.

Залишити коментар

*

Вгору