Напевно, немає жодної людини, яка б не робила покупки в супермаркетах, так як для багатьох це зручніше і легше. Але чи дійсно така зручність безпечна?

Які продукти не можна купувати в супермаркетах

Адже велика частина продуктів в таких магазинах - напівфабрикати. І, хоча за ціною вони досить вигідні, але ось наслідки від багатьох з них бувають плачевними.

Тому, якщо ви все-таки прихильник правильної та корисної їжі, то вам просто не можна купувати в супермаркеті такі продукти, як:

Випічка. У багатьох упакованих кондитерських продуктах занадто багато рафінованих борошна і цукру, консервантів і ГМО. Навчитися готувати багато кондитерських шедеври можна і самостійно. Але, якщо на це ви не маєте ні бажання, ні часу, тоді купуйте таку продукцію тільки в спеціалізованих магазинах або відділах, там, де вони безпосередньо виготовляються.

Продукти з різними *фруктовими добавками*. Кожна людина знає про велику користь ягід. Тільки, якщо ви купуєте продукти з нібито ягідної начинкою, наприклад, кекс, круасан, рогалик або соус, то спочатку замисліться над таким вибором. Адже основна маса добавок зовсім не містить в собі ягід. Краще купити звичайний кекс без добавок і окремо ягоди. Ягоди можна збити в блендері і з'їсти обидва продукти *в прикуску* або ж полити таким пюре борошняний виріб. По-перше, смак буде в рази краще, а по-друге, такий спосіб більш корисний.

Арахісове знежирене масло купувати не варто. Звичайне арахісове масло забезпечує наш організм хорошими білками і жирами. Якщо ж воно знежирене - це говорить про те, що в ньому занадто багато цукру. Висновок очевидний.

Рослинні олії. Сафлорова, соєва та рапсова олії в своєму складі містять масу шкідливих жирів. Краще зверніть увагу на лляну, оливкову або кокосову олію.

Готові салати дуже популярні останнім часом, як і заправки для них. Якщо в купленому салаті міститься кілька ложок таких бутильованих заправок, то від цього салату ніякої користі не буде, навпаки, один збиток. Готуйте салати самі, це недовго, смачно, корисно, і завжди є впевненість у свіжості такої їжі.

Протеїнові і шоколадні батончики рекламують як відмінну альтернативу цукеркам, але насправді вони несуть масу шкоди і калорій для організму. Хочете перекусити і підзарядитися? - з'їжте жменю горіхів або свіжий фрукт.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору