Днями актриса переступила 30-річний поріг. З цього приводу ми вирішили назвати п'ять причин, чому всі люблять Аманду Сейфрід.

5 причин, через які ми любимо Аманду Сейфрід

  1.  Аманда любителька тварин. Актриса називає себе мамою Фіна - її австралійської вівчарки. Дівчина просто в захваті від собаки і проводить з нею багато часу. Вони навіть одягають на Хеллоуїн парні костюми. Виглядає це дуже мило.
  2. Вона відмінно грає в ток-шоу. Білява красуня любить вводити своїх глядачів в оману під час телешоу. Наприклад, у 2012 році вона зізналася що на зйомках була трохи п'яна. Аманда в прямому ефірі на шоу Девіда Леттермана заявила - «Я сьогодні добряче випила!».
  3. Актриса вміє співати! Вона не тільки виставляє на показ свої вокальні дані в екранізаціях «Mamma Mia» і «Les Miserables», але і навіть читає реп. Аманда в 2012 році переспівала пісню Тупака "California Love".
  4. Сейфрід любить стиль вбивці. Абсолютно не важливо, гуляє вона з Фіном, або ж дефілює по червоній доріжці, Аманда завжди виглядає жорстокою.
  5. Вона жертвує. Зовсім недавно актриса зважилася відрізати свої біляві локони і віддати в благодійний фонд. Але перед цим не обійшлося без цікавих фото Фінна з відрізаним волоссям Аманди.
Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору