Сучасні свята неможливо уявити без Чим шкідливий алкогольвеликого застілля і міцного вина. Радує, що для багатьох сімей вино є тільки святковим атрибутом і їм нехтують в будні дні. Дітям у такій сім’ї пояснюють, з яких причин їм не можна вживати напої, що містять алкоголь. Хоча спиртне рано чи пізно пробує кожен, але в будь-якому випадку краще, щоб це сталося набагато пізніше, і вже було повне усвідомлення того, як сильно це шкодить нашому організму.

Сам по собі алкоголь (етиловий спирт) є наркотичною отрутою. При прийнятті всередину, він всмоктується в нашу кров через якихось п’ять хвилин. Судини при цьому розширюються, насичена спиртом кров при припливі до мозку може викликати збудження і роздратування нервових центрів, що призводить до зміни настрою людини, порушення рухової системи та підвищеною балакучості. Відбувається це через те, що проникаючи в клітини живого організму алкоголь, сильно їх отруює і пригнічує звичайну роботу тканин мозку, а так само і інших, не менш важливих органів, клітини яких і зовсім можуть загинути, якщо алкоголь приймати занадто часто.

Алкоголізм є дуже важким захворюванням, яке лікуванню піддається з величезною працею, а то й зовсім вилікувати цю недугу стає неможливо. Адже алкоголь це такий вид наркотику, до якого організм звикає і як наслідок стає залежним від нього. Найжахливіше, що під дією алкогольного сп’яніння скоюється ряд злочинів, необдуманих вчинків, дорожніх пригод.

Шкода алкоголю

Для дітей алкоголь найнебезпечніший. Навіть випивши зовсім невелику кількість, дитина отримує отруєння, часом досить сильне. Дуже багато випадків такого отруєння закінчуються, на жаль, летальним результатом.

Також алкоголь згубно впливає на стан і ріст волосся, на шкіру, починає з’являтися лупа, вугрі, прищі, змінюється колір і зовнішній вигляд. У профілактичних цілях багато хто вважає спирт корисним, але якщо хочеться бути здоровим, красивим і сильним, краще утриматися від вживання будь-яких алкогольних напоїв навіть у зовсім невеликих кількостях.

Залишити коментар

*

Вгору