В Америці вченими було проведено глобальне дослідження, яке мало визначити основні наслідки і причини захворювання раком. У підсумку фахівці виявили, що смерть хворих людей у багатьох випадках викликає регулярне вживання різних алкогольних напоїв на протязі деякого часу.

Алкоголь скорочує життя на 18 років

Вчені з’ясували наступний факт: через алкоголь кожен пацієнт з онкологічним захворюванням втрачав 18 років свого життя. Також були отримані докази того, що саме алкоголь є основною причиною передчасної смерті від ряду інших обставин. “Взагалі алкоголь ніяк не провокує онкологію, проте його дію сильно недооцінюють в якості каталізатора смертності від раку”, – стверджує співавтор даного дослідження Тімоті Наїмі, -” Люди просто зобов’язані знати, яку роль алкоголь грає в смертності від раку, так як це може стати досить переконливою мотивацією для того, щоб перестати зловживати алкоголем”. Медики в ході даного експерименту вивчили сім найбільш поширених різновидів раку: рак товстої і прямої кишки, стравоходу, молочної залози, печінки, глотки і порожнини рота. Вчені додатково використовували дані статистичних опитувань про вживання алкоголю.

Виявилося, що зі споживанням алкогольних напоїв безпосередньо були пов’язані 4% всіх смертей від онкології. 15% клінічних випадків раку молочної залози у жінок через зловживання алкоголем закінчилися смертю. Вчені також стверджують, що алкоголь може ушкоджувати ДНК клітини, саме тому люди, які щодня вживають три келихи спиртного, знаходяться в групі ризику.

Алкоголь забирає у людини 18 років життя

Дослідники також попереджають, що просто не існує безпечної дози алкоголю. З іншого боку, лікарі попереджають, що повна відмова від алкоголю зовсім не гарантує на 100% профілактику від раку або смерті.

Виходить, що якщо людина крім щоденного вживання алкоголю ще й регулярно палити, то як стверджують вчені кількість “можливо” прожитих років людини зменшується аж на 28 років, якщо все скласти. Так що вирішувати вам – вживати чи не вживати алкогольні напої. Хоча знаючи цю інформацію про шкоду алкоголю, подальше вживання якого подібне до самогубства.

Залишити коментар

*

Вгору