Найкращий спосіб протверезіти – перестати пити і просто чекати, коли з вашого організму виведеться весь алкоголь. Процес, звичайно, не швидкий і займає кілька годин. Від сп’яніння миттєвих ліків не існує, але є деякі прийоми, які допоможуть вам послабити нудоту, стати трохи спритнішими і прискорити процес по виведенню алкоголю з вашого організму.

Як швидко протверезіти

1. Необхідно припинити пити – це найперший і головний крок до протверезіння. Найкраще припиняти пити ще рано ввечері, для того, щоб мати час протверезіти до того, як добиратися додому або лягати спати. Але це не означає, що треба перейти від міцного напою до слабшого, наприклад, до пива. Необхідно припинити вливати в себе будь-який алкоголь і почати пити воду.

2. Якщо ви сп’яніли настільки, що відчуваєте напади нудоти, значить найшвидший спосіб виведення алкоголю – це блювота. Вона допоможе не тільки позбутися від алкоголю, але й допоможе поліпшити самопочуття в цілому:
Блювоту можна викликати, засунувши глибоко в горло палець. Обов’язково після цього помийте руки.
Тримати голову необхідно якомога нижче, щоб не допустити удушення. До того ж така поза допоможе швидше викликати блювотний рефлекс.
Після блювоти треба обов’язково випити води, можна з’їсти крекер, але тільки робити це під час нападу нудоти не варто, інакше все вийде назад.
Необхідно зрозуміти, наскільки вам необхідно викликати блювоту. Наприклад, якщо ви п’яні, але при цьому відчуваєте себе нормально – краще просто трохи перечекати.

3. Якщо ви вживали алкоголь на голодний шлунок, то одна з причин вашого сильного сп’яніння – це відсутність в шлунку вмісту, яке здатне поглинати частину алкоголю. Необхідно з’їсти щось істотне, що містить в собі велику кількість вуглеводів. Це допоможе алкоголю вбратися, а відчуття нудоти пройде.

Швидко протверезіти4. Алкоголь має ефект зневоднення, з цієї причини дуже важливо його компенсувати великою кількістю води. Постарайтеся кожен келих міцного напою поєднувати з аналогічним келихом води. Цей метод допоможе вам не тільки загальмувати процес сп’яніння, але й заповнить запас рідини і похмілля з ранку стане мінімальним.

5. Можна прийняти холодний душ, але тільки в тому випадку, якщо вас не турбує нудота. Холодні бризки допоможуть вашому організму прокинутися і зроблять ваше тіло більш активним.

6. І звичайно ж, необхідно відіспатися. Як тільки організм отримав необхідну кількість води і їжі, кращим засобом буде сон. Плануйте свій вечір так, щоб на сон у вас було відведено достатню кількість часу. Щоб на наступний ранок прокинутися без особливих ознак вечірнього гуляння, необхідно поспати як мінімум сім годин.

Залишити коментар

*

Вгору