Численні дослідження виявили дуже довгий список різних наслідків впливу алкоголю на організм людини при зловживанні цим продуктом. Багато захворювань можуть бути дуже важкими, деякі більш легкими. Чим вище ступінь зловживання міцними напоями, тим вище ймовірність виникнення негативних наслідків.

Наслідки зловживання алкоголем на святаЧисленні затяжні свята – це не тільки найкращий час для розслаблення і відпочинку, але і дуже серйозне випробування для людського організму. І в першу чергу це стосується тих людей, які звикли, як кажуть, відірватися по повній. Алкоголь у великих кількостях сприймається багатьма як незамінний атрибут веселощів, як спосіб зняти напруження, яке накопичилося за деякий час. Багато алкоголем підвищують собі настрій і свято вірять, що з допомогою міцних напоїв отримають відчуття свободи. Але всі ці відчуття тимчасові, так і спостерігаються вони лише на легкій стадії сп’яніння, а при значній дозі спиртного багато людей вже втрачають самоконтроль, одні починають відчувати стан збудження з ознаками агресивності, інші навпаки, впадають в пригнічений стан.

Дуже мало хто замислюється про те, що ейфорія, яка відчувається при алкогольному сп’янінні – це не що інше, як недостатність кисню в організмі, особливо в головному мозку. Святкові бенкети, звичайно, не можуть моментально призвести до дуже тяжких наслідків, але якщо зловживати спиртним систематично, то можна спостерігати численні порушення в роботі тих чи інших систем і внутрішніх органів. Ступінь сп’яніння організму не завжди залежить від кількості випитого, ще свою роль грає індивідуальна переносимість спиртного. Тому швидкість настання тієї або іншої міри залежить безпосередньо як від градусу напою, так і від кількості прийнятої при цьому їжі, а ще від її певних характеристик, таких як жирність продукту.

Дуже серйозний наслідок тягне за собою важке сп’яніння алкоголем, при якому люди перестають орієнтуватися в навколишньому просторі, а також відчувають напади нудоти і запаморочення. Досить часто цей стан супроводжується сплутаністю свідомості, сильною блювотою, досить сповільненою мімікою і промовою. Важка форма алкогольного сп’яніння майже в кожному другому випадку вимагає негайної допомоги медичних працівників, особливо якщо спостерігається занижений тонус серцево-судинної системи, судоми, уповільнення дихання та багатьох інших ознак, що вимагають невідкладної допомоги токсикології.

Алкоголь на свята

Твереза оцінка своїх можливостей і сил, а також розумне ставлення до алкоголю послужить гарною гарантією того, що будь-які свята будуть не тільки веселим, але і не спричинять за собою якісь наслідки.

Залишити коментар

*

Вгору