Для всіх, хто приділяє велику увагу своїй фігурі, Як зберегти фігуру в святаперіод різних свят є великим випробуванням. Але для того, щоб врятувати себе від зайвих грамів, а то й кілограмів, не обов’язково всі свята не їсти. Є маса способів, при яких можна спробувати абсолютно всі страви на святковому столі, але при цьому не нашкодити своїй фігурі.

Кожен день треба намагатися з’їдати не менш п’яти овочевих і фруктових порцій, адже в них калорій міститься набагато менше, ніж в інших продуктах, а ось поживних речовин в них міститься предостатньо. До того ж в них знаходиться велика кількість клітковини, яка добре втамовує голод.

Можна скоротити споживання солодкого, припустимо з’їдати не більше одного тістечка в день. Тільки це не означає, що його треба їсти строго раз на день, а якщо день пропустили, то на наступний з’їдати два. Якщо не дотримуватися допустимої норми, то можна привести свій організм до повного відказу від багатьох продуктів.

Вранці слід обов’язково робити зарядку, хоча б зовсім коротку. Якщо робити це кожен день, то зайвий шматочок пирога або порція шашлику не зможуть вплинути на ваш вагу. Також рекомендується проводити дуже мало часу за приготуванням десертів у свята. Навіть якщо це дуже приємні домашні клопоти, все ж не варто знаходитися так близько до зайвих калорій.

Зберегти фігуру в свята

Об’ївшись один раз, неможливо нашкодити фігурі, але переїдати постійно не можна. Якщо ж в голові з’явилась думка, що зіпсована фігура і одне тістечко тут і шматочок торта там їй вже не нашкодять, то слід прогнати цю думку відразу ж. Не можна піддаватися лінощам, потрібно йти до мети і пам’ятати, що зарядка творить чудеса. Якщо знаходитесь на корпоративі або фуршеті, не варто кидатися відразу до столу. Приділіть перший час вітань з людьми, тоді можливо, поки ви будете спілкуватися, самі калорійні страви вже розхапають і не буде зайвої спокуси. Навіть у святкові дні намагайтеся дотримуватися правил харчування. Не можна наїдатися один раз на добу до відвалу, краще сідати за стіл кілька разів в день, тоді можна спробувати все, при цьому не наїдаючись занадто в один присід.

Залишити коментар

*

Вгору