Всі хочуть відчувати себе добре. Бути енергійним цілий день, не хворіти, висипатися, подобатися собі. І якщо у вас немає серйозних захворювань все це цілком реально. Ще наші бабусі говорили, що загартована людина завжди здорова і міцна. Так чому б не спробувати контрастний душ? Багато оздоровчих закладів пропонують величезну кількість водних процедур. Але на сьогоднішній день в домашніх умовах кожен може влаштувати собі розслаблюючі процедури.

Чим корисний контрастний душ?

Про користь контрастного душу вже написано багато науково-популярних статей. І багато людей, що спробували цю процедуру, позитивно про неї відгукуються. Якщо дотримуватися запобіжних заходів можна

  • зміцнити імунітет
  • поліпшити м’язовий тонус
  • поліпшити метаболізм
  • зменшити прояви целюліту
  • прискорити процес схуднення

Також відзначено, що регулярний прийом контрастного душу сприяє посиленню продукування червоних і білих кров’яних тілець і навіть омолодженню.

Контрастний душЗаманливо? Для початку потрібно пройти невелику підготовку. Приймайте просто прохолодні душі, кожен раз знижуючи температуру на градус, займіться обтираннями, а вже потім починайте контрастні процедури. Починайте з невеликих інтервалів температур і поступово переходьте до більш різким коливанням. Орієнтиром має слугувати не сильне почервоніння шкіри, ну і звичайно ж особисті відчуття. Не встигнете озирнутися, як втягнетеся, а результат залежить тільки від вашої завзятості. Уже через пару процедур ви відчуєте себе краще. Дотримуйтесь регулярність. Навіть якщо ви трохи застуджені – не припиняйте! Але краще не забувати про запобіжні заходи.

Не можна підставляти під контрастний душ голову, адже це може спровокувати різкі перепади тиску. А також якщо у вас спостерігаються проблеми з серцево-судинною системою, то він вам взагалі протипоказаний. Не варто проводити цю процедуру, якщо у вас є будь-який тип запального процесу, адже душ може погіршити ситуацію. Також не раджу експериментувати під час місячних. З обережністю потрібно поставитися до контрастному душу людям у віці, адже ризик розвитку хронічних хвороб у них значно вище. Взагалі до будь-якої справи потрібно підходити відповідально. І якщо ви хочете домогтися бажаного результату, потрібно дотримуватися простих правил. Жіночий журнал JIJOUR сподівається, що контрастний душ принесе вам тільки приємні емоції, міцне здоров’я і добре самопочуття.

Мітки:
Залишити коментар

*

Вгору