Вічна молодість – це не мрія, а реальність для багатьох. Можна сперечатися, але для людей, які із задоволенням приділяють час собі і потребам свого тіла це об’єктивна реальність. Індустрія краси для омолодження пропонує безліч варіантів, які дають дуже швидкий, але, на жаль, не довговічний результат. Не дивлячись на те, що омолодження дуже популярно в певних верствах населення, хотілося б відзначити кілька важливих нюансів.

Способи омолодження

Кабінетне омолодження

Ці методики включають в себе ряд процедур, які приводять шкіру в тонус, розгладжують зморшки і видаляють вікові дефекти. До таких способів омолодження, які використовують у нас, можна віднести:

  1. мікрострумова процедура
  2. метод BDR
  3. масажі, які моделюють овал обличчя
  4. колагеновий догляд
  5. хімічні пілінги
  6. ультрафонофорез
  7. імуностимуляція шкіри обличчя
  8. пластифікуючі маски
  9. фотоомолоджування

Хочеться відразу сказати, що всі перераховані способи змусять вашу шкіру виглядати краще, але не всі з них доступні за ціною і не завжди отриманий результат буде відповідати вашим очікуванням. З віком все одно будуть виявлятися:

  • Зморшки
  • Знизиться еластичність шкіри
  • Буде помітно старіння клітин шкіри
  • Знизяться процеси регенерації клітин

Омолодження

Погодьтеся, всі ці процеси просто не можна прибрати парою-трійкою візитів до косметолога. З віком ваша шкіра все більше потребуватиме догляду та спеціальної косметики, яка здатна підтримати еластичність і пружність клітин. Для багатьох у нашій країні такий спосіб омолодження зможе сильно “вдарити по кишені”.

Омолодження як стиль життя

Якщо ви не готові вдаватися до дорогих процедур і кремів, а готові покластися на свою силу волі, то варто поміняти свій стиль життя. Всі ми помічали, що після літнього відпочинку ми виглядаємо помолодівшими. Саме ця ідея і покладена в основу омолодження як стиль життя.

При такому підході до своєї краси вам треба бути готовим до того, що ви повинні чітко виділяти час для роботи і час для відпочинку. Крім цього, вам варто перейти на здорове харчування і по можливості звести вживання м’яса до мінімуму або взагалі замінити його в раціоні на рибу. Не зайве буде приділяти увагу і фізичним навантаженням, наприклад, басейн, фітнес або просто регулярні прогулянки на свіжому повітрі.

Омолодження як стиль життя

Якщо ви готові такий підхід для себе зробити стилем свого життя, то будьте впевнені, що з часом молодість до вас повернеться, тому що ви оздоровите себе зсередини і тоді ваш організм омолодить вас зовні, так як у нього з’являться резерви для природної регенерації.

Залишити коментар

*

Вгору