Питання «зайвої ваги» турбує багатьох молодих мам і це не дивно. Адже, як схуднути після пологів – це друге питання по-важливості відразу після здоров’я та розвитку дитини. Погодьтеся, що багато мам себе запускають і виправдовують себе тим, що дитина потребує її щохвилинної опіки, але давайте об’єктивно дивитися на речі … багато хто з нас охоче ховаються за цими пелюшками, кашками і каструлями.

Схуднення після пологів

Такий підхід дуже невырний, так як крім дитини у вас є чоловік і рідні та близькі, які вас оточують і знають якою красивою ви можете бути. Саме тому варто себе взяти в руки і обов’язково приділяти кожен день собі увагу.

Причини набору зайвої ваги

Найпоширенішою причиною набору ваги для вагітних це відсутність контролю за тим, що вони їдять під час вагітності. Так, погоджуся, іноді хочеться щось особливе, але дуже важливо знати міру, а твердження, що майбутній мамі необхідно їсти за двох – це анархізм, до якого немає сенсу прислухатися.

Як схуднути після пологів

Давайте міркувати логічно вас дійсно двоє, але ви поміняли швидкість свого життя. Так що будьте впевнені в тому, що зекономленої енергії йому “з головою” вистачить на нормальний розвиток. Саме під час вагітності варто особливу увагу приділити якості харчування, а не компенсувати кількістю їжі, що поглинається. Крім відсутності контролю харчування, набору ваги сприяють – спадковість і проблеми, пов’язані зі здоров’ям породіллі, які проявляються як пізній токсикоз.

Навіщо худнути після пологів

Давайте опустимо естетичні причини, а все ж зупинимося на медичних, до яких доцільно прислухатися. За умови, що ви здорові, будьте готові до того, що після пологів ви отримаєте свої 13 кг зайвої ваги. При такому наборі схуднення після пологів не важке, так як це наслідки тих змін, які відбулися в організмі молодої матері. Зазвичай протягом півроку організм знову перебудовується в нормальний режим, а процес лактації дозволяє досить швидко позбавитися від зайвої ваги.

Навіщо худнути після пологів

У випадку, якщо ви не схудли після пологів в цей період, то зробити в подальшому це буде складніше, тому що набір ваги продовжиться і з часом призведе до ендокринних змін, які тільки закріплять ваші пишні форми. Схуднення після пологів дуже значимо для вас, так як зайві кілограми, які “затишно” розташувалися на ваших стегнах і животі необоротно призведуть до:

  • болі в спині
  • варикозної хвороби
  • целюліту
  • артеріальної гіпертензії
  • цукрового діабету
  • високому рівню холестерину в крові

Іншими словами ви почнете страждати «метаболічний синдром», який призводить до ризику появи інфаркту міокарда та інсульту. Погодьтеся, хвора і неповоротка мама – це не кращий варіант для вашого маляти, так що пора таки серйозно займається схудненням після пологів і не давати собі поблажок.

Залишити коментар

*

Вгору