Як позбавитися від целюлітуСьогодні на першому місці серед усіх жіночих недоліків зовнішності знаходиться целюліт. За кількістю переживань і методів боротьби він з великим відривом відірвався вперед від волохатих ніг і маленького розміру грудей. Скільки жінок по всьому світу витрачають багато часу, купу грошей, не кажучи вже про нерви, щоб позбутися свого найлютішого ворога – целюліту. ;D Але я думаю, що не багато жінок замислювалися над тим, що ж являє собою цей жахливий страшний і такий ненависний целюліт.

Целюліт можна назвати жиром у звичному розумінні, тому придбати целюліт може не тільки повненька жінка, а й худенька. Целюлітом називається скупчення клітин жиру, які перестали функціонувати належним чином. Ці жирові клітини не виділяють продукти своєї життєдіяльності, а займаються активним накопиченням жиру і всмоктують в себе все, що тільки попадеться: токсини, відходи, рідини і так далі. І зрозуміло, що при таких апетитах клітини починають збільшуватися в обсязі, ось чому вони і випирають назовні у вигляді горбків, з якими основна маса жінок безуспішно намагається боротися. Тепер я думаю, всім стає ясно, що целюліт може утворитися не тільки при надмірній кількості жирової тканини, а й при маленькому її змісті. Жінки з целюлітом часто мають надлишкову вагу, тому і склалося хибна думка, що целюліт – це доля повних дам.

ЦелюлітСаме цікавіше, що страждають целюлітом виключно жінки, тому що його утворення нерозривно пов’язано з гормоном естрогеном, якого у чоловіків практично немає. Фахівці вважають початкову стадію утворення целюліту фізіологічною нормою. Якщо целюліт знаходиться на другий чи третій стадії, то це класифікується як косметичний недолік. А от четверта стадія целюліту, при якій він видимий, коли м’язи розслаблені, при цьому шкіра має синюшний відтінок і холодна на дотик, а натиснення на ділянку викликає больові відчуття, називається хворобою.

Скажіть, будь ласка, ви багато бачили жінок з четвертою стадією целюліту? *SCRATCH* Або у когось із ваших знайомих вона є? Зрозуміло, що фотографії шикарних жінок, що пройшли обробку за допомогою фотошопу затьмарили жіночий розум і викликали непереборне відчуття заздрості. Ось тому, ви, милі жінки і намагаєтеся на своїй шкірі відшукати ту саму апельсинову шкірку, затискаючи свою шкіру до посиніння. Багато жінок все своє життя бігають по салонах краси голкотерапевта, купують «чарівні» креми, а всі так само залишаються при своєму целюліті.

Залишити коментар

*

Вгору